Wpis z mikrobloga

Ankieta - najbardziej interesujące gry PS Plusa na sierpień

Hej #mirkoligaps3, mam do Was (uczestników) pytanie - gdybyście mieli ułożyć w kolejności od najciekawszej do najmniej ciekawej gry, które będą w sierpniowym plusie - to jakby taka lista wyglądała? W nocy możemy zrobić podsumowanie :)

Moje ustawienie to: Fez - Proteus - Metrico - Road Not Taken - Crysis 3 - Lego HP

Spamlista:

@kjomputken @egocentryk @egocentryczka @Munchhausen @dzangyl @shichibukaii @KORraN @martin-marti @klinik96 @klik34 @jarbi @paniczklos @Brozyn @Krolowiec @Colek @Vegan @PanKara @acetone @Zakakaikane @Howkin @Masterczulki @memfis91 @desygnat @vervurax @Brylant @kostner @Nizki @loss @chogi @Grumens @Omka @Bimbeer @kermitsl @Wandsbeker @diwi @Wukau @CrossX @ADSSADFDFS @ReeGall @Fejfer @gopix @psposki @andziela @yacolek @Hajak @Dark @JazzBlurr @menmikimen @skruczysyn @Miton3 @wlochatyjoe @So_I_Scream @nilhir @cherryq @REMIR3X @Radosz86 @SpiderFYM @M4ks @Matyson @pazdzioch564 @RayRayRay @Sad- @kuba668 @ferus_info @Mr_Trabalski @Paputka
Pobierz
źródło: comment_jWdOfSq1sGWSc1Cfqfnf3CVvtkSmWD0b.jpg
  • 18
1. Crysis 3 - i tyle :D Reszty nie znam. Ogólnie mam od 13 miesięcy PS3 i o ile pierwsze miesiące były dobre to tak od 3-4 miesięcy jest straszna posucha... Ostatni tytuł, który mnie naprawdę wciągnął to był Tomb Raider.
@Zioman: znam tylko Lego i Crysisa więc się nie wypowiem. Fajnie by było przygotować taką ankietę ogólnie dla gier z plusa, ciekawe z czego ludzie byli najbardziej zadowoleni odkąd mają subskrypcje :)
@Zioman: Fez - Road Not Taken - Lego HP - Crysis 3 - Proteus - Metrico

Tak na oko. Feza i RNT pykne na PS4 żeby zobaczyć z czym to się je. Crysis nigdy mi nie pasował (zawsze na początku wielkie WOW Kostium taki super, Wrogowie tacy słabi, Gra taka nudna), a reszta średnio (może lego pykne na vicie).