Wpis z mikrobloga

Nabiłem sobie tPortmonetkę 10 złotymi, na podróże wydałem 6.76 zł co jest widoczne w historii transakcji (która notabene uniemożliwia reklamacje, bo nie podaje pełnych godzin tylko np. "16:0" xD) a na koncie pekowym mam 0.70 zł. Napisałem reklamację tym c----m, ale nie liczę na jakikolwiek odzew, przecież to budżetowa instytucja, więc co ich obchodzi parę złotych jakiegoś frajera. A wcześniej jak chciałem ją "odbić" w tramwaju, to pojawił się kolorowy ekran i jakieś dziwne znaki, a potem gdy piknąłem raz jeszcze to poinformowało mnie, że straciłem właśnie 60 gr xD. Z kolei mój różowy pasek jednak nie mógł aktywować nabitej przez internet tPortmonetki w tramwaju, gdyż terminale nawet nie potrafiły podać stanu konta. P--------a PEKA...

#peka #thanksgrobelny #poznan #gorzkiezale
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kompocki: to znaczy, że bilet był skasowany o 17:01 i 16:00.

Ja w historii transakcji mam takie formaty jak Ty, oraz mam w formacie np. 15:20 . System nie pomija ostatniego zera, ale to przed minutami, jeżeli jest w przedziale od 1. do 9. minuty
  • Odpowiedz
@jantarka: Mojej dziewczynie nabiło za dwa odcinki trasy jak za trzy xD Piknęła na teatralce, odpiknęła na gwarnej, czyli dwa przystanki, a policzyło jej za trzy, czyli zamiast 1.10 zł to 1.60

Mnie się tylko w tym systemie podoba 20 min na przesiadkę. Na krótkie trasy PEKA jest nieopłacalna, jest dobra na długie podróże z przesiadkami właśnie.
  • Odpowiedz