Wpis z mikrobloga

Mirki, nie wiem czy obczajacie temat ale widziałem dzisiaj fragment Tak czy Nie, z Bosakiem i Szumlewiczem. Pojawił się na początku reportaż o tych całych klockach do zabawy z motywem Powstania Warszawskiego. Wielkie halo i oburzenie że żołnierzyki mają uśmiechnięte twarze. Całkowicie nie rozumiem tych zarzutów, chwalę prezesa tej firmy Cobi za pomysł i wypuszczenie takiego zestawu, jak sam powiedział jest to do celów edukacyjnych itd. A #!$%@? się i zarzuty że niby to kontrowersyjne to dla mnie całkowicie nie zrozumiałe. Ale przynajmniej zrobiono mu reklamę :) Co o tym myślicie? #pytanie #powstaniewarszawskie #takczynie #gozdyramilf #bosak #szumlewicz #historia
  • 3
Wielkie halo i oburzenie że żołnierzyki mają uśmiechnięte twarze


@bred_one: Nie oglądałem, ale argument mega z dupy, wiadomo że powstańcy szli z uśmiechem na ustach i to nie podlega dyskusji. To nie znaczy, że było łatwo, nie cierpieli i nie lała się krew, ale uśmiech wywoływała wizja wolnej Warszawy i Polski. Dlatego przecież to powstanie wybuchło, bo Warszawiacy znów chcieli poczuć się wolni, nawet jeśli to była tylko chwila. Jak dla