Wpis z mikrobloga

@michalkosecki: szczerze to mi bardziej podoba się nowsza wersja ale to rozmazane tło rozmazałbym minimalnie bardziej lub dodał na to jakiś wzorek jak np w Nokia MixRadio w tle przy odtwarzaniu piosenki. Rozumiem, że to na tym dużym mockupie to wersja dla Modern UI? Bo to akurat nie do końca mi się podoba. Ale nie korzystałem z tej aplikacji za dużo więc nie wiem jak to wygląda z perspektywy wygody.
źródło: comment_0zVln63oUQSd6nYCZHWBdKOtLgrTMEl0.jpg
@michalkosecki: obejrzałem parę screenów jeszcze dla OSX i myślę, że mogliby chociaż jakoś nawiązać do tamtego klimaciku. Przeskok rzeczywiście jest duży ale w sumie wszystko idzie w stronę flat. Mogli chociaż spróbować częściowo przemycić trochę tego klimaciku. :p

Edit: Screen który dodałem trochę dziwnie się prezentuje na laptopie. W telefonie wygląda to o wiele lepiej
@Czarny_Klakier: przetłumaczę, co napisałem u nich na blogu:

jest czysty, estetyczny, bardzo dobrze zaprojektowany, ale patrząc na te screeny może to być dowolny manager to-do i tasków/tasklist. Wunderlist wypracowało sobie własny, charakterystyczny design language i żadnego jego elementu nie widzę na screenach z windowsa czy windows phone'a.

zrobiło się to nijakie i mdłe.