Wpis z mikrobloga

@kujaw: Choćby nie wiem co to już dla mnie voot spalone, miałem nieprzyjemności po whitecoin i do tej pory mam tą walutę, może i da zarobić ale ja podziękuje są ciekawsze waluty do inwestycji. Doświadczenie nauczyło mnie gdy ktoś raz zawiedzie to już nie odbuduje swojej opinii mówie o kryptowalutach.
@maniakbitcoin: Oprócz super deva i PR bardzo ważne jest tez zaangażowanie społeczności, voot ma za sobą długa drogę i jest juz na tyle rozwiniętą walutą, że prawdopodobne moim zdaniem jest podniesienie się po tej ostatniej porażce.

Wiem tylko jedno - krypto są nieprzewidywalne, myślę ze kolejny tydzień, dwa zadecydują, jeśli pomimo nowości jakie dev wypuści waluta nie skoczy to nie ma się co łudzić.
WC też miało duże community - czytaj bagholdersów :D Tu jest taka sama sytuacja.

@kujaw: Kujaw masz jakieś voot kupione wysoko? Przemyśl sprawę czy nie usprawiedliwiasz się, też się na tym łapałem to są pułapki inwestycyjne. Nie wolno kierować się nadzieją.
@maniakbitcoin: no ja WC mam dużo, sukcesywnie gram na spadkach i wzrostach i się powoli odkupuję. Voot też trochę mam, na tyle mało, że nie chce mi się kombinować, ale byłoby miło jakby poszły trochę w górę. I dokupuję małe ilości póki jest tani.

Skoro znalazł się ktoś, kto chce dalej prowadzić ten projekt a dev ciągle nad nim pracuje to nie widzę przeciwwskazań żeby voto nabrał funkcjonalności i znaczenia.