Wpis z mikrobloga

#!$%@? ktoś mi właśnie sprawdzał, czy mam zamknięte drzwi w mieszkaniu. Usłyszałem klamke, wstałem po cichu, poświeciłem telefonem na drzwi i znowu bardzo powoli ktoś nacisnal klamke. Ja #!$%@?.
  • 100
  • Odpowiedz
@crazy_drummero: otwierasz bardzo szybko drzwi ogłuszając przeciwnika ,gdy jeszcze stoi na nogach poprawiasz z łokcia .Gdy leży na ziemi twój wybór czy zaczniesz po nim skakać czy po prostu butowac mówiąc ,,trafiłeś na nie tego #!$%@? co trzeba "
  • Odpowiedz
@crazy_drummero: GRATULUJE MIESZKASZ NA WOLI! Kocham moja dzielnice :D

A tak serio to od dawna tam mieszkasz?

To jest normalne ze ludzie tak robia. Czasem sa to jakies stare babcie ktore sie tylko opieraja o klamke bo im ciezko, czasem jakies cfaniaczki sprawdzaja czy da sie cos #!$%@? XD

Od kiedy mi tak sie dobrze mieszkalo? Jak kiedys po imprezie dowalilam sie piwem z okolicznymi dresikami - bylo tradycyjnie bo
  • Odpowiedz
@crazy_drummero: kocham Wole, ma swoj klimat wlasnie z tymi cfaniaczkami. Ej somsiad drzwi mi sie zaciely, somsiad Mirek idzie juz z pomoca XD

Wypij browara z okolicznym dresiwem i bedzie spoczkens, potem jest tylko lepiej jak zaczynaja "na miescie" sie z toba witac kiedy oprowadzasz po starowce babcie XD
  • Odpowiedz
@crazy_drummero: tia na stale, ale jesli zachce mi sie wrocic to WOLA 4 LIFE :P

Na poczatku tez mi bylo dziwnie - przeprowadzilam sie z okolic placu trzech krzyzy, gdzie troche inny klimat panuje, ale pokochalam wole po tygodniu.

Zawsze cos sie dzieje, non stop jakies smieszki, janusze czy grazyny. Zauwaz ze niby dresiki ale tutaj babci pomoga, tutaj sasiadce dzindybry powiedza XD Dobre chlopaki XD
  • Odpowiedz
@crazy_drummero: też tak kiedyś miałam. ktoś zapukał do drzwi, nikogo się nie spodziewałam i już prawie spałam, więc olałam sprawę i po sekundzie ktoś pociągnął za klamkę. nieźle się obsrałam, bo czasami zdarza mi się zapomnieć o zamknięciu zamka :<
  • Odpowiedz