Wpis z mikrobloga

#!$%@? ktoś mi właśnie sprawdzał, czy mam zamknięte drzwi w mieszkaniu. Usłyszałem klamke, wstałem po cichu, poświeciłem telefonem na drzwi i znowu bardzo powoli ktoś nacisnal klamke. Ja #!$%@?.
  • 100
  • Odpowiedz
@crazy_drummero: Ja kiedyś #!$%@? wbiłem się blok obok zamiast do swojego około 2 w nocy. Przez dobre 2 minuty kręciłem kluczem w zamku aż w końcu usłyszałem po drugiej stronie szczekanie. Wtedy przyszło olśnienie: "#!$%@?, przecież ja nie mam psa". Mieszkańcy musieli mieć potężną schizę, że ktoś im się do domu próbuje #!$%@?ć :D.
  • Odpowiedz
@happyt: przecież nie bede drapal po drzwiach żeby mu oznajmić ze jestem samcem alfa xD "NIE BOJE SIE CIEBIE #!$%@? WYŁAMUJ"

@krejdd: miałem podobnie ale pomyliłem tylko piętra, dobijalem sie, a jak otworzyła mi jakas Grażyna to zorientowałem sie ze przecież ja nie mam Grażyny xD
  • Odpowiedz
@crazy_drummero: to w końcu twój dom, twoja twierdza. Jeśli tam nie możesz czuć się bezpiecznie to gdzie? Możesz chociaż powiedzieć nie otwierając drzwi ,,#!$%@?ć, bo zadzwonię po bagiety,, jeśli nie chcesz konfrontacji
  • Odpowiedz