Wpis z mikrobloga

Trochę ostatnio przytyłem a jako że wakacje to postanowiłem to zrzucić, póki co dwa dni robię poniższy harmonogram. Co o nim sądzicie?

Rano:

Picie gorącej wody z cytryną na czczo (znajomy koksu mi polecił, nie wierzę zbytnio że to coś daje ale i tak pije, w końcu w tym temacie jestem nowociotą)

Bieganie godzinkę po parku

Śniadanie:

gotowane jajka + 2 kromki ciemnego chleba

Herbata niesłodzona

Pomiędzy śniadaniem a obiadem:

3x seria brzuszków

Przed obiadem:

Bieganie godzinkę po parku

Obiad:

Tu zależy, ale głównie żre kotleta mielonego i trzy ziemniaki + ogórek kiszony/buraki/kapusta

Wieczorem:

3x seria brzuszków

Bieganie godzinkę po parku

Kolacji jakoś nie jadam, przeciętnie raz-dwa na tydzień (prawie zawsze tak było)

#mirkokoksy #mikrokoksy #bieganie #dieta
  • 18
@Nortic: Jaki masz cel? Zbicie wagi, masz nadwagę? Dieta słaba, w sumie nie da się tego dietą nazwać. Brzuszki możesz olać. Cardio może być, lepsza taka aktywność niż żadna.
@Nortic: Za mało jesz. Jajecznice olej, gotowane jajka i to najlepiej na kolacje. Wieprzowina to za tłuste mięso. Tłuszcz palisz równomiernie z całego ciała. Żeby odsłonić mięśnie brzucha trzeba się trochę namęczyć. U mnie najbardziej zatłuszczony był brzuch i na końcu z niego schodziło.

Mój jadłospis to (mozesz podpatrzec) rano płatki owsiane np. z rodzynkami. Drugie śniadanie serek wiejski, trochę piersi z kurczaka, kromka chleba. Obiad pierś z kurczaka, ryż/kasza/ziemniaki i
@Nortic: Katowanie brzucha dwa razy dziennie jest według mnie bezsensu. Raz w tygodniu w zupełności wystarczy. Schudniesz, zrzucisz tłuszcz to i pojawią się mięśnie brzucha. Choćbyś nie wiadomo ile brzuszków zrobił, lepszy on nie będzie. Możesz tylko pogorszyć sprawę, np. brzuch może stać się płaski.
@Nortic: Ja jak biegam godzinę, to endo wskazuje, że spalam ok. 500 kcal. Ty chcesz biegać 3 razy dziennie po godzinę (nie dasz rady, sorry) - czyli chcesz spalać 1500 kcal dziennie. Plus jeszcze brzuszki... Zakładając, ze jednak Ci sie uda, to musiałbyś jeść o wiele, wiele więcej.

Btw. gdzie Ty pracujesz, że możesz sobie pozwolić na taką rozpiskę dnia? #zazdro
@Nortic: Dwa razy dziennie to profesjonaliści biegają. Raz dziennie to max. Nie biegaj na czczo, przy niskim poziomie glukozy organizm zanim zacznie wykorzystywać tłuszcze, to spala białka mięśniowe. Jedz więcej warzyw i owoców i dorzuć jakieś zdrowe tłuszcze.