Wpis z mikrobloga

Dzień 70 #krolkasieodchudza

Wow 41 obserwujących :P a ja się nie mam czym pochwalić :(

Wczoraj i dzisiaj zaliczone bieganko. Wczoraj 6km, dzisiaj jakieś 1,5km mniej, bo kolano, jak zwykle, więc zmuszona byłam skrócić sobie trasę. Ale co pobiegałam, to moje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzisiaj zjedzone:

granola

bułka z wędliną i serem

gotowana kapusta z mięsem i cukinią

i mój dzisiejszy eksperyment: tortilla z plackiem z mąki razowej żytniej

Przepis muszę trochę dopracować, bo placki były dość twarde i ciężko było je składać. Ale było pyszne! :D nawet mój niebieski pasek był zadowolony ^^

Waga ciągle się waha :/ centymetry też za bardzo nie lecą. Będę twarda :P w końcu musi polecieć w dół

A tu moja pyszna kolacja:

#odchudzanie
Pobierz
źródło: comment_GzVp5gTmLKU4sGAm7nB8UguEcbyrVigs.jpg
  • 19
@krolka89: Poleci wszystko w dół, Ja jak zaczynałem jakieś 4 miesiące temu z wagą 89kg, to przez 1.5 miesiąca nic.

Z tym że bardzo bardzo dużo sportu i bardzo rygorystyczna dieta. Teraz 80kg :)
@bred_one: ja swego czasu na początku więcej ćwiczyłam, ale kolano mam chyba nadwyrężone i się oszczędzam. I może też dlatego stanęło :( u mnie dieta rygorystyczna nie jest, jem to co lubię w wersji fit :p
@krolka89: jak na 70 dni to tyle ile trzeba. Rzeczywiście, jeżeli mniej się ruszasz to może trochę przystopować, ale nie masz się czym martwić, tylko ciągle dąż do celu
@batman666: obecnie waga się waha od 80 do 80,4kg, zaczęłam od 89kg

@bred_one: ja też nie jadam słodyczy, na początku diety zdarzało mi się zjeść loda, bo organizm bardzo się domagał cukru :P i też staram się jeść częściej, przed dietą zazwyczaj jadałam tylko śniadanie i kolację

@emte: no niby tyle ile trzeba, ale już od dłuższego czasu zero spadku i to trochę smuci, ale motywacji nie tracę :)
@krolka89: najlepiej to się nie waż codziennie, bo nie da się zawsze z dnia na dzień chudnąć ;) Z resztą pamiętam Twój pierwszy dzień odchudzania i wpis, wtedy jakieś tam rady Ci dawałem, więc byłem w temacie before it was cool ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odstaw chleb.

Makaron i ryz zamien na kasze itp.

Mi zona wprowadzila taka diete i schudlem, mimo tego, ze jedynyn sportem jaki obecnie uprawiam jest otwieranie drzwi do garazu i wsiadanie do auta.
@tangerine_: najprostsza droga do ograniczenia słodyczy to ich nie kupowanie. Wiem, bo sam przez to przeszedłem i gdy minęły 2-3 tygodnie bez jedzenia słodyczy wcale mi ich nie brakowało.
@emte: haha :D no teraz ważę się co drugi dzień, bo nie mogę się doczekać aż poleci w dół :P

@staryhaliny: nie znoszę kaszy, ale i tak jem ją na siłę, a jak jem makaron/chleb/ryż to tylko ciemny :p więc nie jest tak źle :P a nie da się na samej kaszy żyć :P nie jestem kurą, żeby ciągle dziubać tę kaszę widelcem :P i cukru też nie spożywam, ewentualnie
Ja w sumie wykluczyłem całkowicie słodycze, zamiast obżerania sie 3 mega dużymi porcjami jedzenia dziennie, zaczalem rozkladac to na 5-6 posiłków. To bardzo ważne


@bred_one: Ważny to jest ale ujemny bilans kaloryczny. Możesz wszystko #!$%@?ć nawet na raz w 3h. Poczytaj o Intermittent Fasting.