Wpis z mikrobloga

@DivineDevil: Wybrałam jej najnowsze zdjęcia do kalendarza Pirelli, tam wg mnie wygląda ładnie, ale to co już wkleiłeś to przesada. Nie wiem czemu w modzie myślą, że coś musi być białe (mniejsze od XS) lub czarne (większe od XXL), a przecież są jeszcze normalne, standardowe rozmiary.
  • Odpowiedz
@DivineDevil: Tylko ciężko, jak zewsząd jest się zalewanym bilbordami, reklamami, ulotkami itd. Nie dziwie się współczesnym nastolatkom, że mają problem z własną tożsamością i akceptacją siebie pod wpływem takiej nagonki (też mają skrajne poglądy).
  • Odpowiedz
@Kressska: Sa rozne modowe blogi, najlepiej znalezc sobie jakis, ktory nie jest prowadzony przez ksiezniczke i szukac tam pomyslow. Przeciez faceci moga powiedziec to samo, malo to jest wymuskanych przypakowanych modeli w reklamach? Z ta roznica, ze np ja jak widze bilbord Triumpha, czy Intimissmi (nie wiem jak sie pisze) to zdaje sobie sprawe z fotoszopa, z tego ze laska ma niedowage i z tego, ze tych stanikow nie da
  • Odpowiedz
@DivineDevil: Ja akurat się, aż tak nie przejmuję, szczególnie, że jestem szczupła (chociaż, jak każdy też mam kompleksy). Natomiast, jak wspominałam wyżej nie dziwie się nastolatkom (w tym również chłopcom). I masz rację, bo patrząc na modela nie myślę o tym, że on jest sphotoshopowany, ale na modelce to już ewidentnie widać i też "pocieszam się" tym, że normalnie nikt tak nie wygląda.

Btw. akurat większość reklamowanych biustonoszy jest właśnie
  • Odpowiedz
@Kressska: Jak z byla dziewczyna, ktora miala cycki (duze, ale nie jakies wielkie) poszedlem do wyzej wymienionych sklepow, okazalo sie, ze 95% oferty to jakies malutkie rozmiary ABC z pushupem -,^ pozostale 5% brzydkie.
  • Odpowiedz
@DivineDevil: Hm, no ja nie mam tego problemu ;-) Więc z własnych doświadczeń mówię. Moja znajoma z naprawdę dużymi piersiami też kupuje w Triumphach i innych takich i nie narzeka, a wręcz przeciwnie. Więc co cyc to cyc, wszystkim nie dogodzisz ;-)
  • Odpowiedz