Wpis z mikrobloga

Uwielbiam, gdy klient zażyczył sobie minimalistyczny wygląd strony (bardzo mało tekstu, duże fonty itp), a potem podsyła do wstawienia opisy firmy w stylu reklamy warzywniaka z PRL:

Firma Krzak została założona w 2009 roku przez Janusza Krzaka i Grażynę Krzewinę w miejscowości Krzaczki Małe koło Krzakowa. Cenimy sobie rodzinne wartości, więc jesteśmy firmą rodzinną. W naszej ofercie znajdują się usługi przycinania krzaków oraz krzewienia przycinek. Gwarantujemy najwyższą jakość, a powierzone czynności wykonujemy sumiennie i na najwyższym poziomie.


...i tak na dwie strony A4, a mam to wstawić w miejsce, gdzie miały być dwa-trzy zdania będące hasłem firmy. Zamiast minimalistycznej strony mamy więc ścianę tekstu na cały ekran (+ przewijanie).

#webdev #klient #klienci
  • 13
@Dreszczyk: od tego jest ktoś inny. :) Poza tym jeśli klient dostanie np. CMSa, to i tak się niejako podpisujesz w ciemno, bo możesz zrobić nawet przepiękny design, a klient i tak w edytorze podstron dopieprzy różnokolorowe napisy, tabelki itp. Przykład, na który się ostatnio natknąłem (w sumie szału nie ma, ale widać co robiła jakaś agencja, a co sam klient): http://metamorfozastudio.com/masaze.html
@rss: A wall of text is something that is frowned upon in most, actually virtually all Internet societies, including forums, chat boards, and Uncyclopedia. You should not make walls of text because it can get you banned anywhere unless it is a place that encourages walls of text. I highly doubt any place does support something so irritating and annoying, but anything can exist, but not really because unless you are