Wpis z mikrobloga

Obiecałem, że napiszę coś o Modern Combat 5: Blackout. Jak podałem w poprzednim, a może i nie testowałem na Lumii 1320 z 8.1 na pokładzie. Nie żałuję 22 złotych, gra oraz jej sterowanie czy sposób poruszania się postaci jest bardzo na plus w stosunku do poprzedniej wersji, poprawiono także oświetlenie oraz shadery, na moje wszystko prezentuje się pięknie, zwłaszcza animacje czy mimika twarzy postaci. Kolejna rzecz rzucająca się w oczy to fakt, że chyba jest wykorzystywane natywne 720p, bo obraz jest ostry, na mocniejszych lumiach powinno być tylko lepiej :) kampania jest stosunkowo długa i system jej przechodzenia także się różni, dodatkowo mamy chyba całkiem rozbudowane multi z możliwością przechodzenia misji ze znajomymi online, tworząc squad, jest tam też zaimplementowany czat itd.

System przechodzenia misji wygląda jakby był wzorowany na Dead Trigger, mamy lokacji z powietrza i pokazane są tam zadania do wykonania.


#gry #gameloft #windowsphone #bojowkawindowsphone #android
Aquoss - Obiecałem, że napiszę coś o Modern Combat 5: Blackout. Jak podałem w poprzed...

źródło: comment_ltH0nlr5blwLCLyyopn8BlVsJEavmU3k.jpg

Pobierz
  • 9
@Tfor: Pograłem chwilę w tryb free for all, #!$%@? jak jakiś rusek grał na padzie i ciężko było go zabić. Może nie tyle laguje co jest około 20-25 fps, zależy od mapy i ilości osób. Powiem ci że czekałem może 15 sekund na połączenie z pokojem więc ktoś tam już gra :)