Wpis z mikrobloga

Zgodnie z obietnica przekazuje zaproszenie do zakupu OnePlus One 64 GB na rzecz Mirko. Jest wazne bodajze jedynie 24h wiec upewnijcie sie, ze macie kase. Pamietajcie, ze nie wysylaja do PL wiec musicie zorganizować sobie wysyłkę przez znajomych lub np. mailboxde.com. Szkoda by bylo zeby zaproszenie sie zmarnowalo, wiec niech osoba ktora je zgarnie bedzie pewna ze chce i jest w stanie kupic ten telefon.

Jesli ktos reflektuje to wysyla mi adres mailowy na PW - kto pierwszy ten lepszy, czas start ;)

#oneplus #telefony #android #rozdajo
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gnida84: Nadal mam status: Pending Shipment. Następny z tego co kojarzę powinien być status: Processing. Ogólnie nie spodziewam się przesyłki wcześniej niż za 10-15 dni.
  • Odpowiedz
@Quaron: hmm czytałem komentarze ludzi, którzy już dostali swoje egzemplarze i ogólnie rzecz biorąc przesyłka dochodziła w max 11 dni do domu.. z tym że to właśnie dotyczyło standardowej wysyłki, a zarówno Ty jak i ja wybraliśmy opcję express.. może pójdzie szybciej.. z mailboxde.com idzie 2 dni, także tylko kwestia tego ile czasu będzie leciało do germańców
  • Odpowiedz