Wpis z mikrobloga

Omujborze, ten Cyfrowy Polsat to jednak straszny szajs... Fakt faktem wydaje mi się, że dostęp do telewizji mam zablokowany z własnej winy (wybrałem powtórzenie przelewu i nie zmieniłem tytułu płatności), jednak staram się ogarnąć mniej więcej sytuację zanim jeszcze zadzwonię do BOK-u.

Gwoli ścisłości - jako zablokowane rozumiem pojawiające się od kilku dni "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie" na każdym znanym mi kanale w pakiecie Familijnym.

Próba rejestracji się w ICOK (dobry pomysł, ale według mnie działanie można rozbić o kant rzyći) skończyła się skutkiem pozytywnym po 20 próbach wpisania poprawnej captchy. Za każdym razem oczywiście według systemu captcha była zła. Nie pomogło nawet jej odświeżanie. Dopiero przeprowadzona ze zniechęceniem 21 próba zaowocowała jakże pięknym zielonym komunikatem...

Co więcej - chciałem za pierwszym razem użyć właściwości poczty GMail i zrobić sobie alias, żeby widzieć czy maile są wysyłane na mail podany przy rejestracji w ICOK (albo ewentualnie wiedzieć skąd się weźmie spam). Oczywiście formularz przechodził bez problemu, bez wysyłania jakiejkolwiek wiadomości - po prostu wracało do strony logowania (moim zdaniem oznacza to mniej więcej, że próba rejestracji się powiodła).

Gdy wreszcie zrozumiałem, że jednak to tak pięknie nie działa (próba przypomnienia hasła, bo mail nie przychodził) natchnęło mnie, że jednak taki format aliasu (z "+" dopisanym do nazwy użytkownika) w ICOK-u nie zadziała...

Po tych próbach rejestracji w końcu przyszedł mail - udało się nawet potwierdzić aktywację. I co?

Nadal wyskakuje błąd - dane nieprawidłowe. Natomiast kilkukrotne podanie poprawnych danych w końcu zablokowało konto.

Cyfrowy Polsacie, wasz ICOK można wsadzić sobie w rzyć...

W związku z tym mam pytanie do mirków - czy jest jakiś sposób na odblokowanie konta czy też jedyną metodą jest kontakt z BOK? Kiedyś czekałem na tej magicznej linii dobre 30 min zanim udało mi się połączyć z konsultantem, być może do tego czasu sporo się zmieniło...

#cyfrowypolsat #cp #gorzkiezale #wylewamsmutkinamirko #nobodykiers #satelita #pytanie #jasiepytam

tl;dr:

  • 4
  • Odpowiedz