Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@chomik3: Spoko stary powiem tak fotki spoko. Gratuluje biznesu, podczas robienia zdjęć weselnych zdarzają się jakieś śmieszne sytuacje ? Jeśli tak to jak możesz przytocz jakąś.
@slownik: Jedną opowiem, którą już powiedziałem chyba wszystkim znajomym z branży... ; )

Jechałem do Pana Młodego (PM) cykać przygotowania. Wchodzę, wita mnie mama PM, mówi że syn się ubiera a za chwilę jakiś chłopak mówi mi bym usiadł w pokoju na piętrze i napił się wody. Idziemy więc na górę, tam już siedzi kamerzysta. Przywitałem się i zacząłem gadać z kamerzystą, że w tym pokoju by szło ich ustawić tak
@hashtag: już mnie o to pytali inni wykopowicze ; ) Nie było niczego bliżej, ale kilka historii pod innym moim zdjęciem napisałem, więc do nich Cie odsyłam jeśli ten temat Cie ciekawi ;)
@chomik3: Jesteś może z Lubelszczyzny ? Na przyszły rok mam już ogarnięte swoje wesele. Można by było liczyć na Wykopową zniżkę jak bordo pomarańczowemu ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ile mniej więcej życzysz sobie za zdjęcia i dlaczego tak drogo ?