Wpis z mikrobloga

The walking dead - MÓJ BOŻE CO ZA SZAJS. Dlaczego to jest tak wysoko oceniane? #!$%@? fabuła (drugi sezon to jakies #!$%@? miłostki, ta w ciąży z tym, tamta kocha tego), postacie tak debilne że nie moge tego przeżyć (Lori chyba bije wszelkie rekordy debilizmu), sama akcja ciąąąąąąągnie się niczym telenowela i w dodatku te wszelakie beznadziejne efekty wybuchów, krwi itd (ja wiem że to nie jest film akcji, ale #!$%@? ja lepszy efekt krwi zrobie w after effects). W dupie mam wszystkie produkcje od AMC, za #!$%@? nie umieją robić seriali i pojęcia nie mam kto taki szajs może ocenić wyżej niż 5/10. #boldupy #seriale #walkingdead #thewalkingdead #amc #telewizja
  • 27
  • Odpowiedz
@Vegonator: Akurat TWD ma całkiem spoko historię. Może nie bardzo trzyma się kupy, bo jak to tak leżał sobie w szpitalu trochę i go zombie nie zjadły, efekty specjalne też nie bardzo


Mimo wszystko, nie jest tak najgorzej. Czasem potrafi trzymać w napięciu, ale jest też przewidywalny. Jednak mimo wszystko jedynym serialem który przyciągnął mnie do siebie jest Breaking Bad. Świetne efekty, historia, fabuła... Szkoda, że to już koniec ale wciąż
  • Odpowiedz
@KingRStone: Przeżył w szpitalu bo miał tam opiekę.Dzień przed obudzeniem szpital opuścil ostatni człowiek. Był o tym krótki filmik nagrany (z rickiem)przed jakimś zlotem czy czymś takim
  • Odpowiedz
@Vegonator: right. Dałem radę do 3 sezonu gdzie obejrzałem ze 4 odcinki. Postacie durne, nierealistyczne, jedyne co wywołują w widzu to tylko #!$%@? swoim zjebostwem. Polecam grę od Talltale Games. 1 sezon kosztuje grosze (ja kupiłem gdzieś za 14zł) spolszczenie jest jak potrzebujesz a klimat, postacie i fabuła wgniatają w glebę. Musisz mieć tylko świadomość, że gra to taka przygodówka oparta na dialogach. Nawet jakoś zagadek wielkich nie ma, a jak
  • Odpowiedz