Wpis z mikrobloga

Dlaczego kiedy mam dziewczynę już 2 lata i raczej jestem już pewien że to z nią chcę spędzić resztę życia, to teraz akurat piszą do mnie na fb, czasem zaczepiają na ulicy czy bardziej zwracają na mnie uwagę #rozowepaski takie przynajmniej 7/10? A dlaczego 2 lata temu kiedy nie miałem dziewczyny jakoś ciężko było zwrócić na mnie ich uwagę, a co dopiero żeby sama mnie zaczepiła. Cóż za ironia losu.

#ironia #pytanie #przemyslenia
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Dwa lata temu te różowe paski 7/10 nie były jeszcze nastawione na szukanie partnera, tylko zabawę. Teraz zaczynają sobie zdawać sprawę, że pula się zawęża, a zegarek tyka. Potem tylko robić dzieci z gorszym sortem 3, 2, 1... Tyryryryry menopauza.
  • Odpowiedz
@parathormon: to ma sensowne wytłumaczenie - zajety znaczy lepszy materiał, z 2 strony tez dajesz inne sygnały, pewność siebie wzrosła, no i nic tak nie działa na kobiety jak ich olewanie i nie zwracanie uwagi
  • Odpowiedz
@paula9309: nie chodzi o to że się tym przejmuję, tylko po prostu jest to pewna ironia losu :P

@Colos: Być może coś w tym jest, czas niestety płynie nieubłaganie, sam chętnie cofnąłbym się o te kilka lat wstecz i bardziej korzystał z życia.
  • Odpowiedz
@murarz13: Może o to faktycznie chodzi, tylko z drugiej strony co ona sobie myślała? Że napisze do mnie na fb, gdzie mam ustawione że jestem w związku z konkretną dziewczyną, wiadomość wysłała o treści: "hej, może się poznamy? ;)" 7/10 kilku wspólnych znajomych. I myślała że tak po prostu rzucę dziewczynę i pójdę do niej? :P
  • Odpowiedz
  • 1
@parathormon: Nie na sensu nawet tak myśleć. Jak byś się cofnął w czasie coś zmienić. To teraz właśnie na wykopie napisał byś cos w rodzaju "mam tyle różowych pasków, a żaden nie jest tym jedynym". Dobrze tam gdzie nas nie ma. :) Więc kup różowemu kwiatek, docen co masz i baw się dalej w życie. :D
  • Odpowiedz
Może o to faktycznie chodzi, tylko z drugiej strony co ona sobie myślała? Że napisze do mnie na fb, gdzie mam ustawione że jestem w związku z konkretną dziewczyną, wiadomość wysłała o treści: "hej, może się poznamy? ;)" 7/10 kilku wspólnych znajomych. I myślała że tak po prostu rzucę dziewczynę i pójdę do niej? :P


@parathormon: Może bardzo nie lubi Twojego paska i chciała jej zrobić na złość :D
  • Odpowiedz
@Retrospekcja: Nie znają się raczej, chociaż też o tym myślałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lub że to jakiś spisek mojej dziewczyny na sprawdzenie mojej wierności, ale nigdy czegoś takiego mi nie robiła i myślę że raczej mi ufa, i nie testuje mnie w żaden głupi sposób :P
  • Odpowiedz
Nie znają się raczej, chociaż też o tym myślałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lub że to jakiś spisek mojej dziewczyny na sprawdzenie mojej wierności, ale nigdy czegoś takiego mi nie robiła i myślę że raczej mi ufa, i nie testuje mnie w żaden głupi sposób :P


@parathormon: Raczej :D
  • Odpowiedz