Wpis z mikrobloga

a wiec czas na gimnazjalne #coolstory xD

tl;dr


bylo to jakies 3 lata temu, pod koniec 3 klasy gimnazjum.

pewnej slonecznej niedzieli, pojechalem jak zwykle do #kosciola na 9 z moja mamele, no i za jakis czas wjezdzamy na parking przykoscielny, i nagle zonk

O #!$%@? WTFF


idzie moja #exgf z jej mamele, chyba nie zauwazyla nas bo nie obrocila sie ani nic, i ja uff, mamele parkuje, a tu #!$%@? kolejny zonk

w mojej glowie rozpetala sie burza

#!$%@? #!$%@? #!$%@? NIE MOZEMY TU ZAPARKOWAC, TO ICH AUTO XDDDD TRZEBA COS ZROBIC, #!$%@?


mamele, nie jedz tu, po co sie wpychac, jedz w lewo, wiecej miejsca


ale po co, tutaj jest dobre miejsce, przestan wydziwiac

dobra #!$%@? przezyje, wyjdziemy pierwsi albo ostatni zeby sie z nimi nie spotkac XDDD

no i patatamy do #kosciol i widze ze ojciec tej #exgf idzie z jej bratem w jedna strone, i moja mamele tez zaczela tam isc, a ja polaczylem fakty ze jak tam pojdziemy to spotkam #exgf wiec musze cos wykminic

#!$%@? XDDD


mamele chodz tutaj, cien, postoimy na zewnatrz


oke

JEZU UDALO SIE #wygryw tak bardzo, uff, i tam siadam, klekam, standard, podjarany ze #epicwin, obracam sie, a tu ta #!$%@? z jej mamele siedza 3m od nas XDDDDDDDDDDD

GOD WHY


dobra, gorzej byc nie moze, przezyje to, pokaze ze mam jaja xD

czas mija, msza wchodzi na kolejne levele zaawansowania, i nadchodzi czas zlozenia haraczu na rece ministranta, wylazi taki luj z taca i zbiera hajs, doszedl do mnie, a ja #badass nie rzucilem mu, hehehe, #!$%@? xD i idzie dalej, mial juz isc do tej #exgf, ale #!$%@? bieda mu chyba bo sie odwrocil i poszedl w #!$%@? hahaha ale mialem podjare gimnazjalna, ze mu bieda #!$%@? od nich, #!$%@?, ale nie wiedzialem, ze najgorsze przyjdzie za chwile xD

nagle zachcialo mi sie tak nieziemsko do toalety, mysle wytrzymam, ale jednak nie, nie wytrzymam, myslalem ze zaraz popuszcze, ale #!$%@?, nie moge tak wyjsc podczas mszy 'bo ona jest obok i beda plotkowac, beke bedzie miala', jezu jaki glupi bylem wtedy xD

dobra, ale trzeba bylo cos wykminic jak pojsc do tojtoja ktory byl za kosciolem (bo to duzy kosciol byl, taka #!$%@? bazylika xD)

i wyjsc z twarza z tego, i nagle odezwal sie we mnie asasyn

WTOP SIE W TLUM ENKORE


geniusz! postanowilem zachowac sie jak prawdziwy asasyn, udam ze ide do komunii, a tak naprawde pojde do kibla xD

dobra, czas komunii, ide wraz z tlumem ludzi, i sie odlaczam, i ide do kibla, za chwile uchylam drzwi, patrze czy mozna wyjsc, nikt nie patrzy, wychodze, ide, i #!$%@?, kleknalem w lawce i sie przezegnalem i zaczalem sie modlic jak po komunii, zeby nie wzbudzac zadnych podejrzen, a moja mamele wtedy zaczela sie smiac xD za chwile jak usiadlem zapytala czemu sie modlilem po wyjsciu z kibla

WTFF SKAD WIESZ ZE BYLEM W KIBLU, WTOPILEM SIE W TLUM


okazalo sie ze bylo widac jak wychodzilem za kosciol, i moja mamele to widziala, i tamta #rozowypasek pewnie tez to widziala, bo beke miala potem jakas, #!$%@?, tyle przegrac, #umyslgimbusa XDD

@bruceivins: @AlmostDivine: @KawaCzibo: @Czaprak: @Plex: @irish71:
  • 10
@encoree1337

zaczalem sie modlic jak po komunii, zeby nie wzbudzac zadnych podejrzen, a moja mamele wtedy zaczela sie smiac xD za chwile jak usiadlem zapytala czemu sie modlilem po wyjsciu z kibla


Końcówka najlepsza, ale całość mogłeś lepiej napisać