Wpis z mikrobloga

#watchdogs to straszne gowno jeśli chodzi o gameplay. Sterowanie/bugi/strzelanie/pościgi. Totalnie wszystko ssie. #!$%@? grę na silniku AC. To jacyś stażyści robili czy jak?

#mirkoligaps3 #ps4 #ps3
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ThrashMetal: mocno ogralem deusa na X360 i sterowanie było super, mam nadzieję że nie skopali tego na PS3 bo chcę to znowu ograć i może platynę wbić bo ta gra na to zasługuje jak terminator i Hanka ;>
  • Odpowiedz
@Liquid_Snake: Ja nie mogłem :( Nie potrafiłem tego ogarnąć :/ Wczoraj robiłem drugie podejście i usunąłem bo mam z plusa.

A i zapomniałem dodać jeszcze o nowych grach na które czekam czyli Cień Mordoru, Sherlock i FC3 :) I dopiero jak będzie wiadomo co z U4 i czy będzie nowy GoW to pomyśle poważnie nad U4
  • Odpowiedz
@jarbi: W The Last of Us też oglądałem wszystkie filmiki co ludzie sądzili o grze, czytałem wszystkie opinie, recenzje itp i potem jak odpaliłem to oprócz fabuły wszystko wiedziałem :/ Wszystko było dla mnie nudne i nic mnie w tej grze nie zachwyciło bo nie mogłem tego odkryć :(
  • Odpowiedz
@ThrashMetal: e, spokojnie.

Na końcu dowiadujesz się, że Aiden to tak naprawdę przodek z przyszłości Ezio Auditore, któremu udało się wejść do animusa 4.0 (ta wersja co odczytuje DNA do przodu) :D
  • Odpowiedz