Wpis z mikrobloga

  • 0
@Liquid_Snake:

@ThrashMetal:

Wiec skradanie jest mega #!$%@? i oskryptowane. Pościgi #!$%@? bo o ile np w gta przy trudniejszych warunkach #!$%@? policji jest ok to tutaj gra oszukuje i znikąd odstawia następne pojazdy.

Zanim wyjdziesz z auta to twoja postać sie zaklinuje 5 razy. Wynik? Zastrzelony :D

Już pomijając bugi graficzne typu odbicie ulicy w szybie itd. Ta gra obecnie to 4/10. 4 bo fabuła ratuje. Reszta to sztampowy gniot.
  • Odpowiedz
@jarbi: Ja właśnie miałem plan na wakacje ograć 3 gry. Grałem już we dwie: Wolfenstein i Murdered, a teraz czas na WD :)

Dla mnie Wolfenstein upadł graficznie, Murdered zmarnowany potencjał no i zobaczymy co Ubi pokaże.
  • Odpowiedz
@ThrashMetal: ja zaraz mam urlop, planowałem Ground Zeroes ale jak zwykle coś wyskoczy i kolega pożyczył mi Wolfa właśnie, spodziewam się dobrej akcji

Plus dal mi jeszcze jakieś singularity, ponoć coś jak cod wiec pewnie nawet nie skończę
  • Odpowiedz
@jarbi:

@ThrashMetal: moim zdaniem popelniacie duży błąd grając w coś co później będzie za grosze lub za darmo na PS4, po co się spieszyć teraz jak można mieć lepsze wersje później? Bo nie wierzę że już wszystkie gry dla PS3 macie ograne.
  • Odpowiedz
@Liquid_Snake: Nie mogę przeboleć tego sterowania w Deus Exie :/ Celowanie na R3

Niezbyt przepadam za skradaniami dlatego Dishonored czy Thief odpadają :(

Planuję oprócz WD zagrać jeszcze w jakiegoś liniowego FPSa, Spider Mana,m DMC i wtedy będę myślał nad PS4... na którego prędko mnie stać nie będzie :P
  • Odpowiedz