Wpis z mikrobloga

@PedroLeon: @LordOfTheBananas: @Pommernstellung: @Vealheim: @JohnnyJohnnyy: @Pommernstellung:

David Wildstein (osoba, która więcej bardziej niż Wy zna się na sprawie Ukrainy, więc powodzenia w podważaniu faktów)

"Malezyjski samolot pasażerski rozbił się na Ukrainie przy granicy z Rosją. Już wiadomo, że wszyscy zginęli. 280 pasażerów i 15 członków załogi. Rodziny z dziećmi. Zwykły wyjazd wakacyjny. Koszmar.

Z konieczności będę operował zwrotem "najprawdopodobniej".

1) Samolot najprawdopodobniej zestrzelony został nad terytorium
No i chyba najważniejsze:

Striełkow (rosyjskie GRU) pochwalił się myśląc, że trafili kolejnego An-26.

W rejonie Toreza dopiero co strąciliśmy samolot AN-26. Leży gdzieś za kopalnią „Progress”. Uprzedzaliśmu, żeby nie latać na naszym niebie. A oto i wideo potwierdzające nielota. Ptaszek upadł za terrytorium miejskim. Mieszkalnego rejonu nie zaczepił. Mieszkańcy nie ucierpieli. Jest także informacja o drugim strąconym samolocie - prawdopodobnie to jest SU.
źródło: comment_PZWDMbS9lPkDM6Ona8CaShhUSaOSa3dm.jpg
Pytacie mnie o zdanie? Wszystko wskazuje, że rosyjscy terroryści popełnili pomyłkę...


@BPapa: Wiesz jaka jest różnica między "wszystko wskazuje" a "zrobili"? Skoro to takie pewne to po co chcą badać sprawę?
@cryan: to fakt. Ale ciekawi mnie reakcja UE. Znowu ograniczą się do "wyrażamy ubolewanie" i sankcje w postaci zakazu wjazdu dla polityków? Śmiech na sali...
@charlles: Może nie popiera ale wyraża się o niej z szacunkiem na jaki nie zasługuje...

Nie wime jakim trzeba być nadętym kucem żeby myśleć iż to Ukraińcy zestrzelili samolot nad swoim niebem xD

Czemu niby mieliby to robić (º ͜ʖ͡º)
@jedenzbandy: Niektórzy od Korwina dobrze mówią. Niektórzy. Ale jak widzę, jak ślepo niektórzy wierzą w to, co mówi JKM, to chyba naprawdę w to nie wierzę. Naprawdę, tyle piszą "dają się manipulować, hurr durr" a sami są pionkami. Niebywałe...
@BPapa: przecież to pilot/osoba wyznaczająca trasę jest winna. Kto normalny wysyła samolot przez takie rejony podczas konfliktu zbrojnego? Ryzyko zestrzelenia było wysokie i nawet bardzo prawdopodobne. Skąd osoby/dowództwo obsługujące AA ma wiedzieć co to za samolot? Równie dobrze to mógł być Boening naładowany bombami lecący w stronę rosyjskiego miasta.

Po drugie nie wiemy kto to zrobił i prawdopodobnie się nie dowiemy. Rosja mówi że to Ukraina a Ukraina że to Rosja,
@BPapa: korwin to nie idiota, a szeleniec, chociaż w sumie z każdym jego wystąpieniem w #!$%@?źnie stwierdzam, że to jednak kretyn, ale czemu mówisz, że wojsko rosyjskie, skoro to ukraińska faszystowska armia zestrzeliła ten samolot? chyba, że mówimy o innej katastrofie.
2. Ja od samego początku uważałem, że to robota separatystów. http://www.wykop.pl/wpis/8789666/#comment-23097252


@Pommernstellung: Twoje poprzednie komentarze w tym wątku (które napisałeś wcześniej niż w tym znalezisku) wskazują, że jednak miałeś więcej niż wątpliwości a nawet stwierdzałeś "bzdury".

1. O ile nagrania są autentyczne.


Jeśli istnieje jakaś próbka głosu chociażby tego Igora Bezlera, to myślę, że ciężko byłoby to spreparować, ale nie znam się.
@przemyslany_nick: Owszem, stwierdziłem, że jakiś typ co strasznie się nakręcał i powoływał się na jakiegoś kolesia, napisał bzdury, bo Rosjanie tych rakiet (nie ma na to dowodów) nie dali separatystom. Oni ją po prostu ukradli Ukraińcom. Co potwierdzone jest w linku.

Wątpliwości mam nadal. Głupiec mógłby być teraz tylko pewien na 100% co jest czarne, a co białe w tamtym konflikcie. Kacapy czy to z Ukrainy, czy to z Rosji. Dla