Wpis z mikrobloga

Myślałem, że wszystko już przepadło. W mojej pierwszej edycji #wykopoczta tak bardzo niesprawiedliwa, prezent wysłany ale żadnego responsu od KOGOKOLWIEK! ZNIKĄD NADZIEI...

Aż tu nagle listonosz, przesyłka, pokwitować, rozpakować... uśmiech tak bardzo bo pojawiła się #wykopoczta od organizatora.

3 strony listu (ʘʘ), 1 strona #gorzkiezale dlaczego dopiero teraz... nevermind

Płyta Happysad (ruszyło by mnie bardziej, gdybym był #rozowypasek), mała kolekcja zapałek, lampka diodowa/ledowa/chu-wie-jaka (świecąca ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i słodycze. [Kazek Węgrzyn mode on]Fajny, na prawdę fajny początek dnia[Kazek Węgrzyn mode off].

Kto jest autorem? Nerwowe poszukiwanie nicku, nic z tego...

Listu nie opublikuję, ale z tego powodu że treść listu nie wskazuje jasno kto jest autorem, rykoszetem mogą dostać osoby postronne.

Dziękuję @GrabkaMan ! (chyba trafiłem :P)

PS1. Tak, teraz nie mam wątpliwości ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #csiwykop

PS2. Moje ulubione. Odpalę nimi cygaro siedząc na moim jachcie w Palm Beach, klepiąc po tyłku długonogą blondwłosą modelkę i popijając single malt Dalmore 64 Trinitas :)

PS3. Bendem ostatni? :>
Pobierz
źródło: comment_pUnt4leSHtjRBP30QAVcln9RVHQ1uIsx.jpg
  • 10
@Szokatnica: @jak_to_mozliwe:

po 1. primo: nie chu*-wie-co, tylko chu-wie-co (nie deprawujmy młodziezy ( ͡° ͜ʖ ͡°))

po 2. primo: nie znam się na tym :D zwał jak zwał, świeci po podłączeniu do prądu (ma włącznik, chyba na sprężynce), na usb byłoby brilliant, ale i tak jest dobre inaf