Wpis z mikrobloga

@szczurerxd: spoko, ale fajnie by było, jakby był wstępniak do AMA z w miarę długim i szczegółowym opisem co i jak, bo łatwiej byłoby sobie tacie coś przeczytać (zamiast szukać odpowiedzi na najprostrze pytani rozrzucone po całym AMA).

btw. myślisz, że warto szukać pracy w IT (nie programowanie) będąc na miejscu w Polsce- ogranicza to nieco wygodę firmy szukającej pracownika, rekrutacja przez skype, czekanie na podróż pracownika, pewnie też problemy z
@dziabarakus: a ja polecam znalezienie dziewczyny zamiast szukania cudzych błędów. A tak serio, to zauważyłem, że słownikw FFoxie nie działa z moją wersją :/ szkoda, muszę sciągnąć jakiś inny dodatek, albo sprawdzić, czy mimo wszystko zadziała stary słownik.

@DeesQ: Przepraszam, pisałem na szybko, miedzy jedną pracą a drugą, a zaraz idę spac bo juz późno a jutro do pracy :)

@wkrk: Prowadzimy proces aplikacji o wizę w Australii. Pomagamy w skompletowaniu dokumentów potrzebnych do ubiegania się o prawo pobytu i w całym późniejszym procesie wizowym. Pomagamy ludziom chcącym studiować, podróżować lub tez pracować w danej "branży" na Antypodach :) Doradzamy także ze sprawami związanymi z edukacja jak kursy
@szczurerxd: Mam pytanko: jak idzie ten biznes? Słyszałem że ostatnie kilkanaście miesięcy to kryzys i smuta. I jeszcze RadSik jakąś tam umowę z australijczykami podpisał, co zmniejsza rynek. Prawda to?
prowadzimy proces aplikacji o wizę w Australii. Pomagamy w skompletowaniu dokumentów potrzebnych do ubiegania się o prawo pobytu i w całym późniejszym procesie wizowym. Pomagamy ludziom chcącym studiować, podróżować lub tez pracować w danej "branży" na Antypodach :) Doradzamy także ze sprawami związanymi z edukacja jak kursy językowe, uniwersytety, college. Po prostu staramy się doradzić jak najlepsza opcje przyjazdu i pobytu w Australii.


@szczurerxd: Nie grałeś aby w SWAT4? ;>
@szczurerxd: Ja jestem jak najbardziej za ama. Byłem w '97 i mam tam trochę rodziny i zdecydowanie chciałbym jeszcze wrócić do down under.

Ale ja to chyba nie mam wykształcenia na ktore jest zainteresowanie bo technik elektronik, fototechnik-fotograf, trochę stron internetowych zrobionych, prawie skończone studia dziennikarskie i 30'tka zaraz na karku. Tyle dobrego, że nawet jakoś się dogadam 'po angielskiemu'. Mam jakieś szanse na wizę/pracę w australii?