Wpis z mikrobloga

Hey Mireczki !

Jak sie macie ? ;)

Jestescie zainteresowani AMA z agentem zajmujacym sie wizami do Australii (jak sie ubiegac o wize, jakie sa koszty, itp) + jak wyglada zycie w Australii ?

Na Wasze pytania moglibysmy odpowiadac w sobote od okolo 8 rano :)

Jezeli bedzie wieksze zainteresowanie, jutro wysylam zapytanie o weryfikacje do admina :)

#ama #australia #pytanie
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wolałbym z agentem zajmującym się wizami do kraju bez pierdylionów gigantycznych pająków.


@rudy2007:

Co racja to racja, pająki są tam p--------e. Ale nawet najgorszy pająk lepszy od Tuska.
  • Odpowiedz
@DeesQ: Przepraszam, pisałem na szybko, miedzy jedną pracą a drugą, a zaraz idę spac bo juz późno a jutro do pracy :)

@wkrk: Prowadzimy proces aplikacji o wizę w Australii. Pomagamy w skompletowaniu dokumentów potrzebnych do ubiegania się o prawo pobytu i w całym późniejszym procesie wizowym. Pomagamy ludziom chcącym studiować, podróżować lub tez pracować w danej "branży" na Antypodach :) Doradzamy także ze sprawami związanymi z edukacja jak kursy językowe, uniwersytety, college. Po prostu staramy się doradzić jak najlepsza opcje przyjazdu i pobytu w Australii.

Myślę ze jednak lepiej jest szukać pracy tutaj- zawsze możesz spróbować kilka ofert i wybrać najlepsza dla Ciebie. Na rynku pracy jest dość duże zainteresowanie informatykami. Jeśli na przykład chciał byś tu przyjechać do pracy w IT musisz spełniać pewne warunki jak certyfikat językowy, wykształcenie itp. W sobotę szerzej postaramy się odpowiedzieć na tego typu pytania :) a co do stworzeń chcących zabić, to nie demonizujmy aż tak. Mieszkając w mieście czuje się
  • Odpowiedz
@szczurerxd: Mam pytanko: jak idzie ten biznes? Słyszałem że ostatnie kilkanaście miesięcy to kryzys i smuta. I jeszcze RadSik jakąś tam umowę z australijczykami podpisał, co zmniejsza rynek. Prawda to?
  • Odpowiedz
prowadzimy proces aplikacji o wizę w Australii. Pomagamy w skompletowaniu dokumentów potrzebnych do ubiegania się o prawo pobytu i w całym późniejszym procesie wizowym. Pomagamy ludziom chcącym studiować, podróżować lub tez pracować w danej "branży" na Antypodach :) Doradzamy także ze sprawami związanymi z edukacja jak kursy językowe, uniwersytety, college. Po prostu staramy się doradzić jak najlepsza opcje przyjazdu i pobytu w Australii.


@szczurerxd: Nie grałeś aby w SWAT4? ;>
  • Odpowiedz
@szczurerxd: Ja jestem jak najbardziej za ama. Byłem w '97 i mam tam trochę rodziny i zdecydowanie chciałbym jeszcze wrócić do down under.

Ale ja to chyba nie mam wykształcenia na ktore jest zainteresowanie bo technik elektronik, fototechnik-fotograf, trochę stron internetowych zrobionych, prawie skończone studia dziennikarskie i 30'tka zaraz na karku. Tyle dobrego, że nawet jakoś się dogadam 'po angielskiemu'. Mam jakieś szanse na wizę/pracę w australii?
  • Odpowiedz