Wpis z mikrobloga

@BlackPoint: nie koniecznie cebula. osobiście bardzo chciałbym mieć dziada bo to moje marzenie z dzieciństwa i wolałbym żeby to nie było za darmo. niech zwycięzca zrobi coś więcej niż danie plusa. niech chociaż odpowie ciekawie na pytanie o koniach wielkości kaczki lub kaczce wielkości konia i niech właściciel wybierze zwycięzce. no ale że nic poza plusem zrobić nie mogę no to tylko to robię.

"a kiedy dzień nadchodzi (dzień nadchodzi)

idziemy
Jak większość plusujących jest młodsza od GameBoya. Plus bo za darmo, a potem włączy zorientuje się co to i jebnie na dno szafy.

Oni nie mają pojęcia dlaczego My chcielibyśmy go zdobyć. Dlaczego @toodrunktofuck czy @BlackPoint zaśpiewaliby piosenkę byleby ograć Pokemony na oryginalnym sprzęcie.

Ale nieważne, to OP decyduje i może komuś z nas będzie sprzyjało szczęście. Powodzenia ;)

Marzłem od dziecka


Trochę mi wstyd przez tą literówkę, ale może wezmę na
@BlackPoint: twoim rodzicom powinno być wstyd bo nie zapewnili opału do domu i ciepłego palta na zimę jak byłeś mały;) w pokemony grałem na emulatorze w takim wieku, że wstyd było przed niektórymi kolegami mówić w co się gra. też się z tego śmiałem a to jednak kawał fajnego rpg.