Wpis z mikrobloga

@zurekiv: Warto skorzystać z oferty wycieczki busem turystycznym po miescie, jest kilka tras, w tym nocna. Jest kilka ofert, w jednej z nich dostajesz taka małą zieloną książeczkę z biletami. W cenie masz przejazd kilkoma liniami autobusu turystycznego, rejs statkiem po Dunaju w dzień, drugi rejs w nocy. Polecam szczególnie ten rejs nocą. Dodatkowo w cenie ksiżeczki masz zupe gulaszową w knajpie przy twierdzy i piwko w barze. Polecam odwiedzić New
@hal80: o kurde chętnie zapamiętam i będę szukał dobrych porad - ja jade 27.07 także lada moment. Muszę zacząć szukać kantorów z fiorintem.

A gdzie takich wycieczek szukać ? W jakichś biurach podróży na miejscu czy gdzie ?

@Astroc: Łaźnie na pewno odwiedzę, słyszałem, że fajne są na jakiejś wyspie..

@Opipramoli_dihydrochloridum: Kurde jakbym widział to bym wcześniej sprawdził - nie wpadłem na to.. niestety mam już pociąg zarezerwowany i
@hal80: o kurde chętnie zapamiętam i będę szukał dobrych porad - ja jade 27.07 także lada moment. Muszę zacząć szukać kantorów z fiorintem.


A gdzie takich wycieczek szukać ? W jakichś biurach podróży na miejscu czy gdzie ?

@zurekiv: Bilet na autobus turystyczny możesz kupic na przystankach tego autobusu, ja korzystałem z ich oferty: http://www.programcentrum.hu/en_US/programs/view/2 . W wielu miejscach stoją tez handlowcy i sprzedają te bilety, ale najprościej kupić na
hal80 - > @hal80: o kurde chętnie zapamiętam i będę szukał dobrych porad - ja jade 27...

źródło: comment_WsLgjov1hXWLwbV5jxIQqkGpt7tjmbVw.jpg

Pobierz