Wpis z mikrobloga

Czytam o Lichtensteinie na Wiki i śmieję się na głos.Chyba naprawdę jestem śpiąca jeśli fakty : że mają 87- miu policjantów na całe państwo, a 80 osobowa armia została rozwiązana w 1868 roku oraz to że dali kobietom prawa wyborcze w 1984 rozbawiły mnie do łez.

Możliwe też, że coś nie tak z moim poczuciem humoru.
  • 39
  • Odpowiedz
@drain_pipes: Fajnie ze sie cieszysz z zycia.To rzadka cecha :) Ja jestem cienki bolek, o 23 ciej najpozniej lulu bo rano klatki bede sprzatac :) Latwe to nie jest i koty do pachnacych obiektow fauny nie naleza :)

Poza tym moje zyciejest OK :)
  • Odpowiedz
@kpiegrzik: gdzie mieszkasz? dlaczego taka praca? też śmieszą mnie dziwne rzeczy. właściwie to wszystko potrafi mnie rozśmieszyć jeśli mam odpowiedni humor. czekam na zdjęcia ze sprzątania klatek z dedykacją! :D
  • Odpowiedz
dawaj mi zwierzaki! kocham zwierzaki! dziś 2 godziny nie mogłem się napatrzeć na żywą szopkę bożonarodzeniową w moim miasteczku - z owieczkami i koziołkami, małymi, dużymi, pięknymi okazami. dałem im tyle siana do zjedzenia, że nie dostały chyba tyle nigdy :D a szopka pięknie zrobiona!

z czego się utrzymujesz zatem? gonisz tornada?

zazdroszczę niesamowicie, jedno z największych moich marzeń to zwiedzić USA, podróżujesz tam może?
  • Odpowiedz
@drain_pipes: Podroze narazie nie bardzo.Z moim stosunkiem do pracy to mnie po prostu nie stac:-) A na stopa zabardzo cykor...

Moj facet zarabia i to nam wystarcza.Serio. Mamy troche kasy odlozone ale kupilismy

y dom no i podroze
  • Odpowiedz
@kpiegrzik: ja aktualnie w życiu nie robię nic, rzuciłem studia niedawno i teraz będę musiał znaleźć pracę bo kończy mi się kasa. oprócz tego dużo komputera, bliscy znajomi, muzyka, gitara, i spanie.

jak nocleg na dłuższy czas to wpadam popracować do was, przy okazji zobaczę co nieco, co Ty na to?:D
  • Odpowiedz
@drain_pipes: Z praca na czarno guzik zarobisz na poludniu -przebija cie meksykanie, honduranczycy, wenezuelanczycy itp. Praca za 5$ na godzine to nie praca, poza tym tylko budowlanka, albo zmywanie garow. Z drugiej strony jakby ci sie udalo zalatwic cokolwiek legalnie to w Louisianie jest bezrobocie okolo 5%.

Stany to nie to co kiedys jesli chodzi o prace: trudno znalezc cokolwiek nielegalnie, chyba ze work&travel program!!! - wlasnie na to wpadlam!!!

Ja nie wiem jak to sierobi, ale poznalam pare osob, ktore tu przyjechaly na rok w taki sposob . Wywiedz sie i jak moge pomoc to
  • Odpowiedz
@kpiegrzik: geografię, którą z całego serca kocham. i nie miałem jej dość.

dlaczego miałbym pracować nielegalnie? myślę o legalnej pracy. jestem dość zaradnym człowiekiem, na pewno bym sobie jakoś poradził :D
  • Odpowiedz
@drain_pipes: Myslalam o nielegalnej bo legalnie prace zalatwic tutaj jest bardzo ciezko-to pracodawca musi dla ciebie wystapic o wize. Zalatwia sie to w kraju pochodzenia pracownika - w tym wypadku w Polsce.Czyli musialbys znalezc pracodawce z USA w Polsce.

Te programy, o ktorych pisalam ten wymog jakos chyba obchodza, to znaczy masz specjalna wize. Mialam kolezanke z Turcji, pracowala w hotelu wlasnie z tego work&travel-czy jak to tam sie nazywa-
  • Odpowiedz
@drain_pipes: Czemu rzuciles cos co kochasz?

Ja w Polsce nie skonczylam z powodow rodzinno-finansowych wiec wiem ze zycie czasem trafia cie w dupe tak ze az zatyka, ale sie po prostu zastanawiam z czystej ciekawosci co ciebie do tego sklonilo?
  • Odpowiedz