Wpis z mikrobloga

Czytam o Lichtensteinie na Wiki i śmieję się na głos.Chyba naprawdę jestem śpiąca jeśli fakty : że mają 87- miu policjantów na całe państwo, a 80 osobowa armia została rozwiązana w 1868 roku oraz to że dali kobietom prawa wyborcze w 1984 rozbawiły mnie do łez.

Możliwe też, że coś nie tak z moim poczuciem humoru.
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@drain_pipes: Acha...i nie staram sie ciebie zniechecic, bo nie mam w tym zadnego interesu, wiecej jak moge to pomoge-tylko mowie jak jest, bo ludzie maja rozne wyobrazenie o tym jak tutaj jest.
  • Odpowiedz
@kpiegrzik: rzuciłem studia bo poczułem taką potrzebę, a jako, że jestem człowiekiem wolnym z możliwością podejmowania decyzji - tak postanowiłem. studia nieco nie trafiły do mnie. ciężko by wytłumaczyć. zatem skoro tak mówisz to może na czarno i lepiej. co do wiz, kart - nie mam niczego. muszę obadać te work&travel :) dzięki za pomoc!
  • Odpowiedz
@drain_pipes: Nie ma za co jeszcze. Poczytaj pisz jak cos moge pomoc.Wiz jest tysiacpincet ale wiem na 100 % ze sa programy, ktore pomagaja szczegolnie mlodym ludziom tu sie dostac.

Ja sciagnelam brata, ktory jest pewnie w twoim wieku i latwo nie bylo, ale sie udalo.
  • Odpowiedz
@drain_pipes: Ej i nie oceniam czy dobrze zrobiles ze rzuciles studia-ja jestem z tych co uwazaja zeludzie sa wolni i ich zycie idecyzje sa tylko ich.Ja rozumiem ze zycie sie moze popierdzielic ( jeszcze jak rozumiem!) Najlepsza decyzja to wlasna decyzja :-)
  • Odpowiedz
@kpiegrzik: i już widzę, że byśmy się dogadali :-) sam fakt że się znalazłaś w USA juz jest wskazowka - ludzie są tacy jacy są bo boją się podejmować decyzji, wszystko wykraczające poza normalność jest dla nich abstrakcyjne - a dlaczegoby nie załatwić czego trzeba i nie polecieć do tych stanów? ludzie są wolni a sami siebie ograniczają swoimi działaniami i myśleniem. marzą często o rzeczach które bez problemu mogliby
  • Odpowiedz
@drain_pipes: W Nowym Orleanie? Jak dobry jestes? Bo jak sredni (szczerze) to nie wiem.

Tutaj mekka jazzu.Ja na ulicy slucham takich ludzi stary ze w Polsce bym zaplacila majatek.

Niedawno wokalista ( byly) Journey byl na wakacjach, wstapil do baru w ktorym bylam i sobie pospiwal z muzykami.To w ramach cool
  • Odpowiedz
@kpiegrzik: kocham jazz i blues, moj boze! szczerze mowiac raczej bym nie podolal, bo nie jestem jakims wybitnym muzykiem. ale chociazby ich posluchac! bylem w kilku miejscach w europie i to co zobaczylem juz mnie przyprawialo o dreszcze, wyobrazam sobie ze tamtejsi artysci bija ich wszystkich na glowe. ahhhhh :D to ty tam ladnie sobie podrozujesz!

i co teraz, bedo mi się śnić nju orleany po nocach..
  • Odpowiedz
@drain_pipes: Ja wiem teoretycznie ze tak jest, ale jezu, nie rozumialam na poczatku o czym oni mowia.

Albo : Where'yat k---a mnie zabilo. Znaczy gdzie jestes.Skad mam wiedziec o co chodzi?

Jest tutaj mnostwo kwiatkow, ktorych nawet nie wiem jak zapisac. Jak przyjedziesz to padniesz.To sa takie skroty dziwaczne i wszystko przez zamkniete zeby.

Po wymowie poznaje sie turystow :-)
  • Odpowiedz
@drain_pipes: Padniesz ze smiechu :-)

Y'all rozumiesz to "wy" ale w liczbie pojedynczej, y'all all to to samo tylko w mnogiej.Ja do dzis nie kumam roznicy.

Generalnie miasto jest jak to moj profesor okreslil: jedynym karaibskim miastem w
  • Odpowiedz
@kpiegrzik: dopelnilas caloksztalt tym zjaraniem i luzactwem! miasto chyba idealne dla mnie, jezu, gdybym tak mogl zabrac kilka bliskich mi osob to nie ruszalbym sie stamtad w inny h celach niz zwiedzanie czegos. nie dziwie sie, ze jestes zakochana w tym miescie.

a teraz sie pozegnam bo 3% baterii w laptopie a nie chce mi sie juz isc po zasilacz ;] jutro licze na nowa dawke historii i nie omieszkam
  • Odpowiedz