Wpis z mikrobloga

@FELIX90: ja teraz kupiłem note 2 i nie sądzę, aby był wysłużony. Z nakładką DN3 chodzi bardzo ładnie :)

Poczekaj na note 4 - ma być we wrześniu podobno.
  • Odpowiedz
@FELIX90: kup sobie jakiegoś iphona - nigdy nie kupuj samsunga - oni mają klientów głęboko gdzieś. Dlaczego?

Jestem posiadaczem S3 . Renomowany produkt ich firmy. Wydali go... i klientów mają w dupie, bo nawet androida 4.4 nie wydali na ten telefon. Nie polecam już Samsungów - to był mój ostatni. Chińskie gówna bardziej dbają o kupców
  • Odpowiedz
@fstab: Mój jest wysłużony. Jest z serii z wadliwym chipem, ma już dwa lata, dużo ze mną przeszedł. Nie chcę się bawić w mody, chcę mieć telefon, którego nie będę musiał rootować. Przyzwyczaiłem się do Samsungowych ułatwień w systemie i ich rozwiązań. O Note 4 jeszcze nie słyszałem. Zaraz nadrobię.

@Klopsztanga:

Premiera była dwa lata temu, nie ma co się dziwić, że nie dostajesz aktualizacji w pierwszej kolejności.
  • Odpowiedz
@FELIX90: Xperia Z2, gorąco polecam, jakość wykonania i design mnie bardzo satysfakcjonują, najlepiej to się nim pobaw w jakimś saturnie czy coś to zrozumiesz o czym mówię
  • Odpowiedz