Wpis z mikrobloga

Mieszkam w #poznan. Dostałem się na Informatykę na WI na #politechnikapoznanska #pp. Dostałem się też na Informatykę na WETI na #politechnikagdanska #pg.

Nie wiem co mam robić teraz mirki. Jechać studiować do obcego miasta (rodzice dadzą na utrzymanie) czy zostać w poznaniu (do polibudy mam 2 przystanki tramwajem)?

#pomocy #proszeorade #pytaniedowykopkow #pytanie
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdańsk może i przereklamowany ale trójmiasto to nie tylko gdańsk. A jeszcze sopot gdynia i kilka innych miast.zawsze jest co robić.w poznaniu sami młodzi rzeczywiście, ale w trójmiescie też nie jest źle.duzo klubów, choc strzelam, że nie jesteś ich stałym bywalcem,ponadto jest plaża, czyli d--y alko i ognicho. Reasumując lepiej wyjedź i żyj na północy :)
  • Odpowiedz
@Khrone: moja opcja to jednak wyjazd. Nieznani ludzie, nieznane miasto - o to chodzi, o poznanie czegoś nowego w życiu, wracać bedziesz do domu na weekendy, a w Gdańsku choćby na start jest dużo sympatycznych mirków, więc kogoś poznasz szybko. Poznań już znasz, bardzo dobrze, to miasto już Ci nic nowego nie zaoferuje, a jesli za nim zatęsknisz, to już bedziesz wiedział, że chcesz tu mieszkać. Jak zostaniesz - skąd
  • Odpowiedz
Wybierasz według własnego uznania oczywiście. Jeżeli chodzi o miasto to sądzę że różnicy nie ma jako takiej ogromnej.rozchodzi sie tylko o osobiste odczucia, głównym problemem wydaje sie w Twoim przypadku chęć usamodzielnienia się bez zbytniego udziału rodziny (kto by nie chciał?). Ja bym rozpatrywał tylko dwie opcje: albo chyża wyprowadzka z domu lecz nadal w poznaniu, conajmniej pol godziny drogi od mamełe(najlepiej z kimś na spółe, bo taniej ) do tego znajdujesz
  • Odpowiedz