Wpis z mikrobloga

Z uwagi na ogromne zainteresowanie wykopowym turniejem szachowym

( http://www.wykop.pl/link/2072834/wykopowy-turniej-szachowy/ - prawie 250 uczestników! ) zdecydowałem się na zwiększenie liczby i wartości nagród:

I miejsce - paczka-niespodzianka oraz bon w wysokości 150 złotych do wykorzystania na tłumaczenia zwykłe oraz przysięgłe

II miejsce - paczka-niespodzianka oraz bon w wysokości 100 złotych do wykorzystania na tłumaczenia zwykłe oraz przysięgłe

III miejsce - paczka-niespodzianka oraz bon w wysokości 50 złotych do wykorzystania na tłumaczenia zwykłe oraz przysięgłe

Dodatkowo za zajęcie pierwszego miejsca z kategorii "początkujący":

Paczka-niespodzianka oraz bon w wysokości 100 złotych do wykorzystania na tłumaczenia zwykłe oraz przysięgłe

Bon będzie można wykorzystać bezterminowo. Nie ma żadnych kruczków i minimalnej wartości zamówienia - jeżeli otrzymasz bon w wysokości 100 złotych a tłumaczenie będzie kosztowało 100 złotych to otrzymasz je bez ponoszenia żadnych kosztów.

Dodatkowo dla osób, które zajmą miejsca III - X, oferuję 10% rabatu do jednorazowego wykorzystania. Także bezterminowo. :)

Zaznaczę tylko, że tłumaczymy od 10 lat na wszystkie języki świata a zakres świadczonych usług mamy bardzo szeroki - od tłumaczeń dokumentów samochodowych po tłumaczenia filmów, lokalizacje oprogramowania i gier, przekłady dokumentów prawnych i przetargowych, tłumaczenia ustne (razem z wynajęciem sprzętu) itd.

Przypominam, że jeszcze dzisiaj można zapisać się do turnieju!

http://www.wykop.pl/wpis/8715688/lista-startowa-v2-by-zapisac-sie-do-turnieju-zaplu/

Ps Wśród plusujących wylosuję osobę, która otrzyma paczkę niespodziankę.

Nie. Nie będzie w niej czarnego iPhone'a 5s 16GB. Ale za to będzie dużo folii. I kubek. I parę drobiazgów. I jeszcze więcej folii. Obiecuję.

#szachy #szachujzwykopem #rozdajo
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@3nriqu3: Możesz spać spokojnie... nie mam odpowiednich umiejętności. Za bardzo mi się ręce trzęsą. Ale znam kogoś, kto zna kogoś, kto zna kogoś i to on przyjedzie :)
  • Odpowiedz