Wpis z mikrobloga

Wczoraj w nocy skończyłem Beyond Two Souls i wow... jestem pod wrażeniem (mikro recka będzie zachwalająca, tak ;)).

Jedni lubią takie gry inni nie nazywają je grami, ja jestem z tych co lubią chociaż były momenty gdy miałem chwile zwątpienia, te momenty gdy nie miałem wpływu na to co się dzieje w grze.

Wyjaśnienie dla kogoś kto nie grał:

Czasami wybór jest, ważny lub mniej istotny ale jest i wtedy jest ok ale czasami trzeba coś zrobić jak gdzieś wejść a jak już się z tego miejsca wychodzi to jest to scenka a nie kontrola padem, trochę drażni czasami brak konsekwencji w gameplayu (trochę głupio zbudowane zdanie, unikanie spoilerów jak ognia ;<).

Wyjaśnienie dla kogoś kto grał:

Dobrym przykładem jest "Kolacja" gdzie albo pokój można ogarnąć albo nie, ugotować lub zamówić, wybrać zakończenie wieczoru ;) i najważniejsze, co zrobi podczas kolacji Aiden ;>

Po prostu, albo się robi film albo grę i nie do końca widać czego chciał developer, to jedyny i największy minus gry.

Z zachwytów to przede wszystkim fabuła, bardzo mi sie spodobała chociaż nie wiem czy bardziej od Heavy Rain, tutaj sam nie mogę się zdecydować, HR moim zdaniem ma lepszy klimat dzięki oprawie muzycznej jak i samego deszczu.

Były momenty gdzie nie mogłem się oderwać od gry jak i cała moja rodzina bo to jedna z tych gier które zainteresują każdego a były takie poziomy jak pustynia które absolutnie nic nie wnoszą do gry i bez nich główny wątek nic by nie stracił, granie typu: byle do przodu.

Nie sposób nie zachwycać się oprawą graficzną, to już nowy poziom w grach jeżeli chodzi o aktorstwo, głosy i w ogóle wszystko co widać w grze, jest piękna.

Podsumowując, na początku bomba, później ogień przygasł by na końcu wgnieść w fotel zakończeniem.

Gra ma ich kilka a ja oceniam ją po tym jakich ja dokonałem wyborów (a nie ma znaczenie jakie), fajny efekt zostaje po skończeniu gry, coś jak po BioShock Infinite, gra skończona a człowiek sobie siedzi i długo jeszcze o niej myśli, potrafi "oczarować" co rzadko się ostatnio spotyka w grach.

PROSZĘ O NIE SPOILOWANIE W TYM WPISIE, dziękuję ʕʔ

#mirkorecenzjaps3 #ps3 #beyondtwosouls ##!$%@? ( )
Liquid_Snake - Wczoraj w nocy skończyłem Beyond Two Souls i wow... jestem pod wrażeni...

źródło: comment_JGNuL4w2QyXVzKzBbKrqVk1ub9wSt7bM.jpg

Pobierz
  • 36