Wpis z mikrobloga

@MakRojal: przy abonamentach w miarę znośnych cenowo, telefon po obniżce często kosztuje i tak więcej niż w sklepie. Przelicz czy nie bardziej się opłaca przejść zwyczajnie na prepaid i kupić jakiś telefon, chociażby na raty ;-)
@MakRojal: Zetafon zajebiście łączy wady karty i abonamentu. Kup telefon jaki chcesz na allegro, choćby na raty, a skoro umiesz doładowywać to bierz prepaid. Napisz ile dzwonisz i ile smsow to sie cos poradzi
@prawdziwek: Dzwonie tak, że doładowanie 50 PLN starcza mi na 3 miesiące, smsy rzadko piszę. Co do kupna telefonu, to kiedyś pod wpływem emocji kupiłem galaxy y i przekonałem się, że smartfony nie są dla mnie i raczej wolę wybrać jakiś telefon z oferty Zetafon.
@MakRojal: Wziąłem niedawno Samsunga GT-S5610 - elegancki, aparat 5mpix z lampą; wady: nie działa mi karta 32GB (obsługa chyba do 16), przy pisaniu SMS ze słownikiem wskakują polskie litery które przy innym kodowaniu dają mniejszy limit znaków na SMS (ja u siebie przeinstalowałem system), trochę głupio rozwiązane radio na ekranie głównym - przesuwa się częstotliwości a nie zapisane stacje. Chyba więcej minusów nie ma. Tak naprawdę w tym telefonie brakuje tylko
GT-S5610


@mexi: Właśnie ten telefon mnie najbardziej zainteresował. Brałeś ofertę podstawowy Zetafon czy ze zobowiązaniem? W cenniku telefonów Orange jest napisane, że w podstawowym Zetafonie kosztuje 199 PLN, dopiero od Zetafon 30 kosztuje złotówkę. Z kolei w sklepie online cena to 29 PLN w standardowym Zetafonie.
@MakRojal: oferta bez zobowiązań, do tego egzemplarz refurbished (odnawiany czy coś)- telefon brałem tylko dlatego, że i tak jestem w orange, a za 1zł bo w gruncie rzeczy nie zależało mi na nim-ot, należał się ;) wygląd jest dużą zaletą tego telefonu. Aha- długo na niego polowałem, bo albo nie było na stanie, albo były tylko nowe za dużo więcej kasy.