Wpis z mikrobloga

Michał Boni mówi, że #korwin uderzył go w twarz w MSZ, po tym jak powiedział mu "dzień dobry".

Janusz Korwin-Mikke zrealizował swoją zapowiedź, bo na początku czerwca powiedział "gdy spotkam Boniego, dam mu w mordę" - powiedział w rozmowie z tygodnikiem "Do Rzeczy". Co Wy na to?

#polityka #4konserwy #neuropa #knp #plaskacz
  • 147
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pinkman: jestem pewny, mogę się nawet z kimś założyć, że dzisiaj w Faktach:

1. Pracownicy faktów nie podadzą, że Boni był agentem SB.

2. Pracownicy faktów zrobią stronniczy reportaż gdzie jakiś mądry Pan z telewizji porówna JKM'a do Hitlera

  • Odpowiedz
@pwolski93: ja niestety też, ale taki komentarz pozostawiony bez odpowiedzi uderza mocniej niż tekst usuń konto, im więcej merytorycznych komentarzy w pustkę lub zbytych głupim śmieszkowaniem tym większa ich kompromitacja.
  • Odpowiedz
3. Seba ogarniający kanał twitter/facebook/wykop Faktów TVN, który i tak nie ma nic do powiedzenia w sprawie ramówki stacji powie na wykopie, że zostało to przecież pokazane w formacie humorystycznym. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
teraz w TVN24: za komuny siedziałem, to i mogę teraz pójść siedzieć


niech idzie siedzieć, będzie święty spokój i nie będzie trzeba oglądać tego debila
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: Jak będziecie mówić dlaczego, to nie dlatego, że nazwał go oszołomem (przynajmniej nie tylko) tylko dlatego, że próbował udowodnić, że lista Korwina jest bez sensu poprzez wskazanie na swoją niewinność. A okazał się winny. No sorry ale to jest #!$%@?ństwo.
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: Jak sobie tu tak wszyscy rozmawiamy już o usuwaniu konta, to ja też dorzucę pytanie z innej beczki: który idiota wymyślił, żeby filmiki na Waszej stronie ładowały się i odtwarzały same, od razu po wejściu w nią? Włączam sobie kilka kart i nagle coś mi zaczyna gadać i zagłuszać, potem muszę szukać po wszystkich kartach, gdzie to jest, potem zjeżdżać w dół strony aż nie znajdę tego beznadziejnego odtwarzacza.
  • Odpowiedz
Dzisiejsze wydanie obejrzę wiec dla beki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pwolski93: jesteś jednym z najwierniejszych widzów Faktów tutaj :) Dziękujemy! Niesamowite zaangażowanie w nasze materiały!
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: to będziecie mieli teraz materiał na główne wydanie. Kij z afera taśmowa kij z ABW w PSL i ich szantażem domniemanym. Pani Olejnik tez pewnie o tym będzie rozmawiać? Na ile dni planujecie eksploatację tego tematu?
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: Czy zamierzacie wspomnieć lub przytoczyć fragment wypowiedzi Korwina, dlaczego to zrobił? Oczerniając Korwina i nie przyznając się do postawionych mu zarzutów a po kilku latach przyznając się do popełnionego czynu nie przepraszając "oczernionego"?
  • Odpowiedz