Wpis z mikrobloga

Michał Boni mówi, że #korwin uderzył go w twarz w MSZ, po tym jak powiedział mu "dzień dobry".

Janusz Korwin-Mikke zrealizował swoją zapowiedź, bo na początku czerwca powiedział "gdy spotkam Boniego, dam mu w mordę" - powiedział w rozmowie z tygodnikiem "Do Rzeczy". Co Wy na to?

#polityka #4konserwy #neuropa #knp #plaskacz
  • 147
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FaktyTVN: Nie wiem jeszcze co o tym myśleć, mam nadzieję, że wasz obiektywny materiał w tej sprawie mi pomoże.

Nie zapomnijcie również przypominać o tym przez następny tydzień w każdym możliwym programie oraz na waszej stronie internetowej. Prywatna sprawa dwóch polityków jest przecież najważniejszym problemem Polski - nasz kraj nie ma żadnych innych problemów, żyje nam się dobrze dzięki UE - tak mi powiedzieliście, a przecież telewizja zawsze mówi prawdę.
  • Odpowiedz
@FaktyTVN:

Pobicie (art. 158 kk) – w rozumieniu prawa karnego napaść fizyczna co najmniej dwóch osób na jedną, przy czym strona atakująca zawsze posiada przewagę liczebną. Charakterystyczną cechą pobicia jest to, że strona atakowana nie dąży aktywnie do starcia, a co najwyżej broni się przed atakiem. Z uwagi na dynamiczny charakter zajścia, pobicie może przekształcić się w bójkę. Podobnie jak bójka, pobicie również zawiera poważny ładunek przemocy stwarzający niebezpieczeństwo utraty
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: pobili to policjanci posła Wiplera, było widać jak wyglądał, a tutaj nic sie Boniemu nie stało. Chociaz skoro dla was to bez różnicy to używajcie jednak "spoliczkował". Pamiętajcie aby powiedzieć w waszym materiale dlaczego go spoliczkował!
  • Odpowiedz
Drodzy, nie nam to oceniać, ale Wam :) Jesteście od oceny. Poczekajmy na krok ze strony Boniego. Może do sądu nie pójdzie. Bo nie. Nie wiemy.
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: Pamiętajcie, że wasz materiał na temat spoliczkowania trafi tutaj na główną ze 100% pewnością. Zobaczymy jak będzie wyglądać wasza obiektywność w tej sprawie. Zresztą na co ja liczę xD
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: oczywiście że to jest kompromitacja Korwina. Nikt z prawdziwej prawicy już na niego nie zagłosuje.

Jak ktoś się kiedys wahał to teraz nie ma już watpliwości. Z całą pewnością PE odbierze mu immunitet i miejmy nadzieję że pójdzie siedzieć. Do sejmu chyba z wyrokiem nie bedzie mógł startowac więc koniec snu o #knp

Proszę pokazać fragment tego nagrania w Faktach, jak Korwin się przyznaje że podpisał lijalkę z
  • Odpowiedz