Wpis z mikrobloga

@ogur: Geniusz szukajacy uploadera z funkcja resume w js i dostaje odpowiedz resumablejs, kolejny ktory robi platnosci paypalem i probuje lapac rewritem dane z geta mimo ze uzywa QSA, gosc pytajacy o nazwe metody (nazywajac ja funkcja) bo jest programista wordpress i nie upadnie tak nisko zeby spojrzec w dokumentacje... A to tylko ostatnie wpisy.
  • Odpowiedz
@kmicolo: Bo ludzie nie potrafią programować - i nie mam tutaj na myśli klepania samego kodu, tylko analizy sytuacji, problemu, rozbicia go na mniejsze części i umiejętności poszukiwania rozwiązań.
  • Odpowiedz
@kmicolo:

też mnie to irytuje momentami, czasem pytania tu zadawane są tak oczywiste że gdyby wpisać je na google to pierwszy wynik jest na stackoverflow takie same pytanie z odpowiedzią ponad 500 upvote, i dziesiątkami komentarzy, jeżeli ktoś nie potrafi szukać samemu informacji to średnio to się zapowiada
  • Odpowiedz
@kmicolo: Smutek jest, jak gość zadaje dość inteligentne pytanie, jak ostatnio o strukturę komentarzy (ala wykop). I januszeprogramowania mówią mu, żeby robił parent_id i tyle, co jest praktycznie najgorszym możliwym rozwiązaniem problemu ()

Także głupie pytania są spokojnie do przełknięcia. Gorzej z głupimi odpowiedziami na dobre pytania.
  • Odpowiedz