Wpis z mikrobloga

@Sajsu: W pełni zgadzam się z autorem tego komentarza. Jako argumentacje dołączam jakieś brzdęki skomponowane przez tego Chopina w wykonaniu jakiegoś mało znanego muzyka, nawet zdjęć sobie nie pozwala robić...

ZERO PRZEKAZU!

Elo!
Dassault - @Sajsu: W pełni zgadzam się z autorem tego komentarza. Jako argumentacje d...
  • Odpowiedz
@platkiowsiane: o kierwa jaki wielce hardkorowy znawca muzyki, tylko rock i klasyka, reszta to scierwo bez przekazu i po co to i na co to... Posluchaj dobrego rapu, z przekazem, w ktory trzeba sie wsluchac i użyć czegoś więcej niż te trzy komorki mozgowe, ktorych na codzien uzywasz przy sluchaniu Britney, a potem zabieraj glos w dyskusji kmiocie ;)
  • Odpowiedz
@platkiowsiane posłuchaj np. Łony. Chyba najciekawszy Polski raper zarówno jeśli chodzi o teksty i technikę ;)

Wiem, że nie musisz tego słuchać, masz swoje zdanie na temat tej muzyki ale ja, jako słuchacz, nie chcę żeby inni ludzie mieli takie zdanie o tej muzyce bo o ile większość Polskiego rapu to g---o to są też perełki :)
S.....u - @platkiowsiane posłuchaj np. Łony. Chyba najciekawszy Polski raper zarówno ...
  • Odpowiedz
@Sajsu: Rap przypomina bardziej poezję niż muzykę. Nikt nie mówi że to coś złego, ale porównywanie Chopina do jakiegoś Grubsona.... Nawet nie mam na to odpowiedniego określenia.
  • Odpowiedz