Wpis z mikrobloga

Kochane Janusze, od jutra zaczynam drugą pracę (w manbase.com) będę zajmował się przeprowadzaniem rekrutacji na interesujące posady. Żadne przedstawicielstwa handlowe czy piramidy finansowe lub inne gówna. Stanowiska są uzależnione od firmy która zleca nam wybór idealnego kandydata. Wiem, że spora część tych ofert jest na bardzo dobrych warunkach zatrudnienia. Jeśli ktoś jest zainteresowany ofertami to zapraszam do tagu #pracamanbase

Swoją drogą możecie sobie tam konta zakładać i wypełnić ten test (zajmuje 40 min) żeby być w bazie danych. Wyniki tego testu klasyfikują Was wg innych ludzi w tej bazie. Jest nawet zajebisty podział na działy i stanowiska, również z zestawieniem wg innych ludzi. Dotyczy to również oczekiwanego wynagrodzenia (ta informacja niedostępna jest dla pracodawcy czy innych osób)

To nie jest spam tylko okazja dla tych, którzy szukają fajnej pracy w Polsce bez cebulowania czy też z przymusem zakładania własnej działalności gospodarczej (co jest dla mnie śmieszne - ktoś szuka pracy to nie chce bawić się w firmę)

Jeszcze raz: tag do śledzenia #pracamanbase

Rekrutacje przeprowadzam ja - zapraszam kandydatów na rozmowę po zapoznaniu się z CV i wynikami testu. Później rozmowa na żywo.

#praca #pracbaza #zatrudniajzwykopem #rekrutacja
  • 5
  • Odpowiedz