Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #orgazmus #baby #zwiazki #nocneprzemyslenia

Kolega wynajmuje obecnie pokoj u siebie dziewczynie, 20-letniej studentce, ktora przyjechala na 3-miesieczna praktyke. Ogolem wiadomo, ze kolega ma ochote na seksy hehe, ona chyba tez, bo tak sie do niego czasem mizia, ze ja nie moge. Typu pierwszy dzien, a ona go prosi, zeby jej plecy nasmarowal kremem itd. Wszystko by bylo ok, gdyby nie fakt, ze ma chlopaka (ktory na dodatek przyjezdza w ten weekend ja odwiedzic hehe).

Po co tacy ludzie sa w zwiazkach, bo ja nie wiem :> Czy tak trudno utrzymac picze schowana w majtkach?
  • 58
@zombiag: :D

@EpicElion: Nie no raczej nie ma go z czego okrasc, poza tym raczej nie pochodzi z biednej rodziny, skoro ma +4000euro na oplaty semestralne, bo studiuje na jakiejs prywatnej uczelni. Tak a propos tego, nie sadzilam ze w Niemczech sa gownostudia, a jednak :D

@Meister_Yusuf: JA to tam ogladam z zaciekawieniem, jeszcze nigdy nie mialam do czynienia z prawdziwa orgazmuska :D
@moorzynsos: Ja nie znam jej chlopaka, moze go poznam jak akurat przyleci ja odwiedzic. A poza tym sie tam nie bede wtracac. Ale z tego co wiem, to ten jej chlopak to kumpel jej brata, wiec bedzie ciezko :D