Wpis z mikrobloga

I kolejne promo #!$%@?. Chyba siódme.

Jungler mimo mocnego pulla, #!$%@?ł się na wilkach/wampirach.

Bot w 12minucie zrobił Dravena 11/0. Nie wiedziałem, że to nawet możliwe.

Chyba umrę w tym sezonie jako silver, lub dobiję golda i będę chodził do psychologa na terapię. Utknąłem w S3 i nie zapowiada się, bym wbił do s1, chyba, że mnie przeniesie po promo o jeden w górę bonusowo. Boże, ta gra ma tyle czasu, a ludzie dalej nie potrafią w to grać. Ja nie wymagam playsów a la LCS, ale #!$%@?, no last hitowanie mobów, używanie wardów, czy chociaż próbowanie teamplayu to nie za wiele. Wystarczy, że będą grać normalnie, nie muszą się nafeedować. Byle, by nie dawali dupy po całości.

#leagueoflegends #gorzkiezale ##!$%@? #smutekmotzno
  • 15
@shadowsof2: Znam to uczucie, mam to samo w g3. W enemy teamie się pokłócili i było 2 na midzie, czyli brak supporta. Corki był sam na bocie przeciwko leonie i caitlyn. 12 minuta caitlyn 50 cs, a corki 110. Nie rozumiem czegoś takiego. Najlepsze jest to, że to premade i leona mówiła, że to caitlyn to bóg ADC >.<
@PanKarmelek: Im dłużej jestem w silverze, tym bardziej nie wierzę jak można tak #!$%@? grać. Jak zaczynałem, ta gra była dla mnie tak prosta, że po prostu przeskakiwałem rangi. Dobiłem do golda i na długo przestałem grać. Wracam, a tu #!$%@? poziom jakby małpy zamiast ludzi siedziały na kompach. Trudno żeby dzieciaki ogarniały, jak wychowały się na grach, które trzymają je za rączkę do usranej śmierci.
@shadowsof2: No rzeczy, które niektórzy robią smucą. Ja tak ostatnio wróciłem do LoLa i zastanawiam się czy to ja jestem na serio dobry w tę grę czy po prostu mam przerośnięte ego. Ale podejrzewam, że to raczej to drugie.
@shadowsof2: Spisek riot przeciwko wam. Jesteście na specjalnej liście i was zawsze wrzuca do gorszego teamu.

Jedyna inna możliwość żeby mieć w teamie więcej trolli i kretynow niż przeciwnicy to bycie samemu trollem i kretynem.
@shadowsof2: lol to gra błędów, żeby ktoś wygrał to ktoś musi być gorszy. (Czy to w csowaniu czy w utrzymywaniu się przy życiu, choćby w jungli przeciwko wilkom ;p)

Graj po to żeby był progress w Twoim skillu a nie po to żeby wygrywać gry i zdobywać ligi. Wiem, że łatwo to mówić, ale trzeba po prostu się wyluzować, grać swoje i nie przejmować się zbytnio tym jakie błędy popełniają ludzie
@shadowsof2: Strzel browarka lub dwa przed meczem, na czacie nic nie pisz i nie reaguj i samo przyjdzie :p Wagę przywiązuj do farmy i objektów (wieże, smoki itd), a niżeli killi. Ja staram się mniej więcej zapamiętywać oczywiste błędy jakie popełniam i z gry na grę coraz lepiej idzie, a staty pozytywne nawet jak przegrywam srogo w 20 minucie.
@WALERXD: @saginata:

Sęk w tym, że ja przywiązuję bardzo dużą uwagę do cs i objectiwów. Niestety, często jak np. gram vladem (jestem nim naprawdę dobry, a ludzie nie za bardzo wiedzą jak przeciw niemu grać), to koniec końców muszę robić za tanka który wbija, #!$%@? ulti, pool, skille, zonia... i liczyć, że team wjedzie. Jak wjedzie to ace, jak nie - to #!$%@?. W low ligach jak bronze, czy srebro,
@shadowsof2: Co to ma do rzeczy? Tylko W/L się liczy. Jak masz <1 to znaczy, że przez Ciebie przegrywacie. Jeżeli jesteś lepszy niż ludzie, z którymi grasz to będziesz więcej wygrywał i będziesz szedł w górę. Jeżeli tak nie jest, to z DEFINICJI bycia lepszym wynika, że tylko Ci się zdaje, że jesteś lepszy.

Jak myślisz, że powinno po k/d szukać to już widzę w czym problem. Jak chcesz pisać o
@shadowsof2: Mi udało się wyjść ze srebra za 8 czy 9 razem, ale niewiele brakowało by i to promo zakończyło się porażką. Gdy miałem już 2/2 trafił mi się do drużyny "mid or feed" jako last pick i oczywiście tak zrobił, mimo, iż ktoś już wcześniej wziął mida. Na szczęście ktoś wyszedł, ja odczekałem chwilę, i kolejna gra to był po prostu stomp, każda linia wygrana, i gold nareszcie wbity, lecz
@WALERXD: A dzięki, jeszcze jakoś sam powalczę, może w końcu się uda.

@sartek: Looknę ten link, wygląda ciekawie. Może czegoś fiokuśnego się dowiem ;d

Jeszcze muszę ogarnąć jakieś wielofunkcjyjne champy, które mogą wycarrować grę same, jak się nafeedują jak świnia. Mam paru kandydatów na myśli, ale najnormalniej w świecie mi się nie podobają (np. kata, czy akali).