Wpis z mikrobloga

@Mehhhhhhh: ale w spodenkach 3/4 to się jeździ wiosną/jesienią.
Sporadycznie się je widuje, a są super na nasz klimat. Takie Castelli Tutto Nano 3/4. Lekko ocieplone, kolana osłonięte, więc staw nie marznie, a niżej ich chłodek. Ideał.
  • Odpowiedz
  • 0
@sn3p6: nie no obrazek ukradłem. Ja też rękawiczek w lato nie noszę bo nie lubię za bardzo. Ale rzeczywiście spodenki mam tylko przed kolana albo długie i czasem mi brakuje czegoś pomiędzy. Myślałem o takich nogawkach, bo mam rękawki i robią robotę super, ale 3/4 by były jeszcze lepiej żeby kolan nie przewiać. Dobry pomysł na upgrade na jesień czy przyszły sezon.
  • Odpowiedz
@Mehhhhhhh: Sam przez większość roku w nich jeżdżę. Zauważyłem że przestałem w ogóle korzystać przez nie z kamizelki ceratowej jesienią. Zakładałem ją na długą bluzę wracając z trasy wieczorem tylko by kompensować wychładzanie przez krótkie bibsy. Problem zniknął.
  • Odpowiedz