Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem 1vs1 w ramach #lolangrista .

Zagrałem trzy pojedynki, ale dopiero w trzecim porządnie zapisałem wyniki.

5 minuta 39 minionów na 50 możliwych

Gra trwała bardzo krótko, skończyła się w 8 minucie. Miałem wtedy 68 lasthitów. Przeciwnikiem był Yasuo, jako Cait nie miałem problemu nawet kiedy się na mnie rzucał ze wszystkim. Pułapka pod siebie i po chwili mogłem się oddalić i bić bezkarnie :p

Zaraz zaczne grać rankeda. Postaram się wcisnąć na AD Carry żeby sprawdzić jak mi pójdzie w normalnej grze.

Wczoraj przeczytałem sobie o Amumu, Anivii, Annie i Ashe, ale niczego czego bym nie wiedział się nie dowiedziałem.

Taguje #leagueoflegends , żeby zachęcić kolejne osoby do obserwowania mojego tagu. Jest już ich 11 i zachęca mnie to do dalszych ćwiczeń. Mam nadzieje, że pojawią się tego rezultaty.

Macie jakieś pomysły w jaki sposób mogę jeszcze ćwiczyć lasthitowanie? 1VS1 nie zawsze się sprawdza.
  • 24
  • Odpowiedz
@mroz3: @ktoosiu: #januszelola ^^

@Angrist: jeśli chcesz dobrze poćwiczyć last hity to nie bierz adc, tylko jakiegoś apc z bardzo małym bazowym ad. O wiele ciężej jest tak farmić (nie używając skilli oczywiście) i o wiele lepiej to rzutuje na przyszłość (później jak wrócisz do adc to farmienie będzie drobnostką).
  • Odpowiedz
@ktoosiu: Anivia ma bardzo malutko AD na początek, a jej basic attacki bardzo powoli lecą :p

@mraauuu: Aktualnie jestem Plat III. Moim zamysłem jest ćwiczenie lasthitowania, a o championach doczytuje sobie tylko w ramach ciekawostek, zazwyczaj wszystko wiem ;P
  • Odpowiedz
@mraauuu: widzę że nie zrozumiałeś xd chodzi właśnie o to żeby potrenować postacią którą w #!$%@? ciężko się last hituje. Aaa Karthus to niecałe dwa aa minionka, tak więc jeśli się dobrze nie wstrzelisz, nie zabijesz miniona.
  • Odpowiedz
@mraauuu: dlatego że starasz się bardziej śledzić ruchy minionów, ich agro i to ile obrażeń zadają. Przy zwykłym adc jesteś bardziej odprężony bo jest to o wiele łatwiejsze i wiesz że twój jeden aa to parę u minionów. Wiesz po co to jest ? Rozumiem że wiesz co robić jeśli chcesz zamrozić swoją linię czy nie do końca ?
  • Odpowiedz
@KidLavi: Rozumiem, że inna postać nauczy Cię lsowania pod Twoją wieżą, gdzie powinieneś mieć opanowane kiedy wystarczy jeden hit, a kiedy 2.

Rozumiem, że w pewnych sytuacjach to pomaga, ale uważam, że szkody mogą być większe bo moim zdaniem lepiej ćwiczyć to wszystko na postaciach ,a których to się przyda
  • Odpowiedz
@mraauuu: Yep, ale gdyby trenował postaci, a on trenuje TYLKO last hitowanie :) mechanikę na platynie każdej postaci zna się tak mniej więcej, nawet jak się postacią nie gra. Poza tym jeśli @Angrist chciałby poprawić swoje wyniki powinien nauczyć się Orb Walkingu
  • Odpowiedz
@Fristo: Uwierz :D przecież mój orb walking wygląda jak bieg paralityka xd uczę się go cały czas i farmienie przychodzi łatwo ale gdy mam np gonić przeciwnika i w tym samym czasie atakować to już gorzej :P trzeba się uczyć, wiele osób ma braki nawet w diamencie. Moje podstawowe które muszę nadrobić to pamiętanie żeby zapisywać timery (resp i flashe przeciwnika) przeciwnika i właśnie orb walking, oraz lepsza kontrola mapy wardami
  • Odpowiedz