Wpis z mikrobloga

Opowiem Wam małe #coolstory z czasów #licbaza Miałam koleżankę, która często umawiała się na randki przez neta i ja czasem z nią chodziłam jako przyzwoitka. Wakacje w pełni więc wybrałyśmy się na jedną z takich randek do parku jakieś 20 km oddalonego od naszej miejscowości. Przyszłyśmy na spotkanie, koleżanka podjarana mocno ale wybranek koleżanki był bardziej zainteresowany mną, chciał się przytulić, koleżanka poszła zamówić piwo, a ten nagle gdzieś z gębą do mnie startuje, bo się całować chciał, ja już miałam dość, gość totalnie nie w moim guście no i to miał być facet mojej koleżanki, nie mój, delikatnie dałam mu do zrozumienia, żeby dał mi spokój bo nie jestem zainteresowana i koleś trochę wyluzował, ale wieczorem zrobiło się zimno, miałam na sobie tylko sukienkę, a do domu jeszcze trzeba było jakoś wrócić, więc chłopak okazał się dżentelmenem i oddał mi swoją bluzę. Następnego dnia zadzwonił, umówiliśmy się, że podjedzie po bluzę do mojej miejscowości, czekałam na niego na parkingu, podjechał, gadaliśmy chwilę i koleś mówi "oooo fajnie, nie wiedziałem, że jesteście z Rogoźnika, mam tutaj rodzinę, raczej kontaktu nie utrzymujemy, ale ciotka miała taki dłuuuugi warkocz do łydek, może znasz?" ja zaczynam rozkminiać... "cholera przecież moja mama kiedyś takie miała", koleś dodał, że miała dwójkę dzieci, uspokoiłam się trochę, bo przecież mam dwóch braci... ale zapomniałam, że jednego mógł nawet nie poznać bo jest 9 lat młodszy.. "no i wujek Marek, zawsze taki śmieszek, ciężarówkami jeździł i autobusy miał... i ten syn miał takie niespotykane imię no i córka też miała na imię tak jak Ty..." w tym momencie, dotarło do mnie, że to mój stary kuzyn, którego ostatni raz widziałam gdy miałam może 7 lat... Zapytałam go o nazwisko... nawet nie wiecie jak szybko odjechał po tym jak się dowiedział, że chciał zaliczyć własną kuzynkę :P

#truestory #heheszki
  • 141
@Gamxx: może dlatego, że nie gustuję w kobietach i zdecydowanie wolę facetów, więc ich mogę oceniać :D a kobiety oceniajcie Wy :D poza tym do tej pory myślałam, że mam same ładne koleżanki, najpierw @PanKara mówił, że nie, potem @Bunkier teraz Ty, wątpię w mój gust pomału :(