Wpis z mikrobloga

Dzisiaj nareszcie zdjeli mi gips, #!$%@? 6 tygodni chodzenia w tym badziewiu, teraz mam założoną ortezę i pochodzę w niej jak lekarz mi powiedział nawet 3 miesiące :| Trochę długo.

Myślałem, że i przy okazji zrobią mi dzisiaj rentgen a tutaj nie, teraz mam 3 tygodnie na to aby rozruszać łokieć, bo ma trochę zrostów. Ale takie plus ortezy i tego rozruszania, że mogę ruszać przedramieniem i korzystać normalnie z klawiatury.

Czyli wróciliśmy do szybszego pisania, chociaż ręka trochę się odzwyczaiła po 7 tygodniach.

Drut w barku będę jeszcze nosił jakiś rok, tak długiego okresu się nie spodziewałem, minusem tego jest fakt, że łatwo ten drut podrażnić i to boli i to mocno.

No i po 6 tygodniach mogłem wziąć normalny prysznic! #tylewygrac

Dodatkowo, dzisiaj dwa znaleziska weszły mi na główna normalny król życia, #!$%@? rezus :)

@karmelkowa

#oswiadczenie #gorzkiezale #jakzyc #gips #lekarze
  • 10
@ElCidX: jak juznmozesz to cwicz zeby nue miec zbytniego przykurczu.

Ja bylam w gipsie 4.5 mc i ponad miesiac trwalo zanim reke moglam do 80% wyprostowac. Ale sama cwiczylam. Te 20% pomogli mi na rehab.

Wiesz ja pierwszy nornalny prysznjc bez gipsu to po prawie pieciu miesiacach. Bo tak to gips w worek na smieci i jazda :D


Dzuwne z tym rtg. Mi za kazdym razem robia dwa rtg.a jak zmieniali
@ElCidX: kurde powinni zrobic rtg;/

Wspolczuje ci trgo ze za rok beda wyjmowac drut.

Ale niby lepiej ze od razu drutowali bo szybciej bedziesz sprawny.

U mnie nie byli drtowania i od listopada dalej walcze;/
@karmelkowa: Co do rtg to taki zajebisty szpital jest i jestem na niego skazany :| W łokciu prostuje do prostego w zasadzie, tylko na końcówce boli, a barkiem lekarz kazał na razie nie ruszać, więc się do tego raczej zastosuje.

Mi się nawet nie chce myśleć jak potem będę musial walczyć z zusem.

A l4 dostałem teraz do 9 września.
@karmelkowa: Ten szpital to straszny burdel po prostu.

I co zrobią na tej kontroli? Spojrzą, że rzeczywiście obojczyk jest #!$%@? i mam druta i tyle?

Przecież tego nie da się zmyślić czy symulować.