Wpis z mikrobloga

#prezent #rozowepaski

Mirki pomocy!

Co kupić dziewczynie na urodziny?

Książki, karty podarunkowe, biżuteria, telefon to wszystko już dostała.

Nie mam kompletnie pomysłu co tym razem kupić.

Limit to powiedzmy jakiś 1000 zł.
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szczepqs: Jeżeli OBOJE byśmy tyle zarabiali to nie, ale to i tak takie prezenty moglibyśmy robić tylko sobie, bo na ogół drogie prezenty wprawiają ludzi w zakłopotanie.
  • Odpowiedz
@pedros92: Tzn. ja oczywiście zakładam wspólne finanse, wtedy wszystko jedno, czy każdy zarabia po 15, czy jedna osoba 30.

drogie prezenty wprawiają ludzi w zakłopotanie.


Zgadzam się, ale "drogi" to pojęcie względne. Jednego nie ruszy butelka wina za dwie bańki, innego nie ruszy laptop za parę tysięcy. Wszystko zależy od statusu majątkowego, wiadomo że jeśli dasz komuś prezent przekraczający jego miesięczną pensję, to wyjdzie co najmniej idiotycznie ;)
  • Odpowiedz
Najlepiej to rzuć ją tydzień przed urodzinami i jak urodziny miną to do niej wróć, dzięki temu zachowasz 1000zl i dziewczynę bo bedzie szczęśliwa ze do niej wróciłes.
  • Odpowiedz
@mampomyslnalogin: kup jej 588 biletów ulgowych w Warszawie i teraz, jeździcie cały dzień autobusami i tramwajami po Warszawie kasując te bilety, ale nie macie prawa do ulgi, więc jeździcie cały czas napakowani adrenaliną, bo mogą was złapać, a jak widzicie kanara to s----------e gdzie się da, może być nawet oknem, niezapomniana przygoda, lepsze od narykotyków
  • Odpowiedz
Tzn. ja oczywiście zakładam wspólne finanse, wtedy wszystko jedno, czy każdy zarabia po 15, czy jedna osoba 30.


@szczepqs: No nie do końca wszystko jedno, bo powiedzmy, że ja bym zarabiał 15, a moja żona 5 to jak mi zrobi prezent za 10 to jest tak jakby prezent za zarobione pieniądze przeze mnie.
  • Odpowiedz
@mampomyslnalogin: jeżeli lubi romantyczne rzeczy. Podaruj jej gwiazdkę z nieba. Mowię serio. Można takie cos wyrwać z hameryki od tych którzy sie tym zajmują. Nazwa oficjalnie tej gwiazdy będzie zwac sie jak ja nazwiesz. Np imię twojej lubi plus cos ekstra np żabki Grażynki. Dostajesz certyfikat oraz zdjęcie tej galaktyki z ta gwiazda która nazwali jej imieniem np. Sprawdzony sposób przez znajomego. Tamtej sie spodobał bardzo aż sie wyruszyła. Ale
  • Odpowiedz
@szczepqs: A jakbyś np sam zarabiał, a Twoja żona nie i by Ci kupiła z waszego wspólnego konta drogi prezent, którego normalnie byś nie kupił bo by Ci było szkoda dać tyle za niego to wtedy co byś zrobił?
  • Odpowiedz
@pedros92: Powiedziałbym jej, że normalnie bym nie kupił, by by mi było szkoda dać tyle za niego :) Nie byłoby dla mnie problemem to, że ona za to zapłaciła z moich pieniędzy tylko sam fakt, że nie bardzo nas na to stać.
  • Odpowiedz