Wpis z mikrobloga

#prezent #rozowepaski

Mirki pomocy!

Co kupić dziewczynie na urodziny?

Książki, karty podarunkowe, biżuteria, telefon to wszystko już dostała.

Nie mam kompletnie pomysłu co tym razem kupić.

Limit to powiedzmy jakiś 1000 zł.
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mam nadzieję, że kiedyś też kogoś takiego znajdę.


@babydoll: Kto będzie Ci kupowal drogie prezenty? A tłumaczysz sobie to tym, że wtedy poświęca też dużo uwagi? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 2
Jaki festiwal cebuli xD

omuj borze tysionc na babe


No ludzie, jak są długo, planują przyszłość razem, i go stac to w czym problem? Ma jej kupić perfume od cygana za 19,99?

Ja
  • Odpowiedz
  • 0
@mampomyslnalogin: szczerze, to nie spodziewałem się, że aż tak wyleje się tu zazdrość na ciebie. Widać mirko schodzi na psy, i jak ktoś nie jest na kieszonkowym mamusi to wzbudza natychmiastową nienawiść.

Przeglądnąłem moje rady z poprzedniego komentarza i najrozsądniejsze wydaje mi się wybranie kindla. Brdzo przydatne, w zależności od wersji można kupić nowy za 500zł.
  • Odpowiedz
@babydoll: A wiesz, że wysłałem swojej dziewczynie Twój poprzedni komentarz? Napisała, że można okazywać miłość na 1000 innych sposobów, niż za pomocą kasy. To chyba Tobie nic nie pomoże, bo jesteś zwykłą materialistką.
  • Odpowiedz
@wkrk: problem polega na tym, że jesteśmy razem już jakieś 6 lat i przez ten czas dałem jej już dużo prezentów. Do tego jestem gadżeciarzem więc mam dużo sprzętu (w tym kindla). Dlatego pomyślałem, że zapytam. Może ktoś wpadnie na jakiś super pomysł. Ostatecznie skończy się chyba na iPadzie i wypadzie na konie.
  • Odpowiedz
  • 0
@mampomyslnalogin: aaaa to nie pomogę, bo sam też kupuję mojej głównie gadżety, więc by się powtarzało :-)

Ewentualnie możesz kupić płatków róży na kilogramy (trzeba wcześniej zamówić w jakiejś większej kwiaciarni) i zrobisz jej romantiko kolację gdzieś w miłym plenerze (zależy od okolicy, chodzi o miejsce gdzie po 15 minutach nie pojawią sie janusze z piwem lub sebixy z w--------m). Ale z tym jest sporo zabawy, i to nie chodzi
  • Odpowiedz
@babydoll: To że Ty tłumaczysz sobie drogie prezenty czułością i miłością to nie znaczy, że tak jest naprawdę. Może po prostu lubisz drogie prezenty i dorabiasz sobie ideologię. A i jeszcze się tłumaczysz skąpym tatą.
  • Odpowiedz
@babydoll: Czyli facet całe życie zapieprza, stara się i osiąga sukces i wtedy ma Cię sponsorować, bo inaczej jest sknerą i nie kocha? Rozumiem, że Ty w takim razie też ciężko pracujesz, a nie tylko leżysz i pachniesz?
  • Odpowiedz
@Qer: @pedros92: Chyba coś Was boli, bo zalatujecie kucem na bezrobociu. To, że Wy nie możecie dać, nie znaczy, że ktoś inny nie może kupić swojej dziewczynie drogiego prezentu. Co do mnie - po prostu nie lubię skąpców. Sama nie żałuję na prezenty jeśli to, co chcę kupić jest jednocześnie drogie i dobre - np. duży zestaw narzędzi za dwie stówy zamiast małego gównianego. To coś dziwnego? Wyobraź
  • Odpowiedz
@babydoll: I Ty mówisz, że to ja nie umiem czytać ze zrozumieniem. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zresztą jakby dziewczyna mi kupiła taki drogi prezent, jak np laptop to byłoby mi prostu głupio. Rozumiem, że Ty nie tylko się cieszysz, ale i oczekujesz takich prezentów.
  • Odpowiedz
@pedros92: Zależy co jest dla Ciebie drogie ( ͡º ͜ʖ͡º) dla dzieci w Afryce kanapka jest droga. Zresztą ja dołączałam do każdego prezentu laurkę i raz mi chłopak zrobił ręcznie pudełeczko, które robił całą noc i to był najlepszy prezent jaki kiedykolwiek dostałam. Nie mierz innych swoją miarą.
  • Odpowiedz