Wpis z mikrobloga

Kurna mirki co mi się dziś rano przydarzyło.

Miałam pierwszy raz w życiu paraliż przysenny. Towarzyszyło temu wrażenie, że nie śpię ale nie mogę się ruszyć. Próbowałam krzyczeć ale z ust wydobywało się tylko dławione "uguuhhu". Na szczęście koleżanka, która śpi na łóżku piętrowym nade mną zareagowała i zeszła aby mnie poruszczyć. I się obudziłam. Mogłam się ruszać. Koleżanka spała spokojnie na górze, nic się nie zdarzyło. Ufff. Zasypiam a tu znowu to samo! Tylko za drugim razem nie mogłam nawet pisnąć. Stasze uczucie niemocy i uwięzienia w ciele. Po chwili się przebudziłam. W necie czytałam statystyki, że przydarza się to 20-30% populacji. Wam się przytrafiło?

tr;dl


#paralizsenny #sen #dziwne
e.....l - Kurna mirki co mi się dziś rano przydarzyło. 

Miałam pierwszy raz w życiu ...

źródło: comment_GRiKpugYqM978sFDOCNZcfE55XECqitx.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sachu: Może też mi się w końcu przytrafi. Chociaż prawdę mówiąc dawno temu raz, jedyny raz miałam. Byłam na polu, zaskoczyłam, że to sen i zaczęłam lecieć (zawsze chcę latać w snach a praktycznie nigdy nie latam, więc to była moja pierwsza myśl :D) i leciałam tak leciałam aż wleciałam w łóżko się obudziłam :)
  • Odpowiedz
@endostyl: Ja miałem i to pewnie będzie z dziesiątki razy. Często jest to przerażające uczucie, jak najgorszy horror ale ma swoje plusy, bo jak poradzisz sobie z lękiem to możesz łatwo przejść w LD ale takie konkretne LD.
  • Odpowiedz
@endostyl: Ja miałem jakieś 3-4 razy w życiu. Jeśli się wcześniej czytało o paraliżu to nie jest tak strasznie, można powiedzieć że to nawet ciekawe doświadczenie. Powodem może być niewyspanie, stres, picie dużej ilości alko prze co narażamy się na niedobór magnezu. Mi za każdym razem zdarzał się przy drzemce w środku dnia i miałem podobnie jak Ty- otworzyłem oczy patrzyłem się na swoją rękę ale za nic nie mogłem
  • Odpowiedz
@endostyl: Zdecydowanie, do tego doczytałem że mało sypiasz także to musi być to. Mimo że sesja powinnaś trochę odsapnąć bo bardzo możliwe że częściej będziesz miała przyjemność z panem paraliżem (nie żebym Ciebie straszył ;p)
  • Odpowiedz