Wpis z mikrobloga

@keram244: ja kiedyś przyszedłem i powiedziałem, że byłem za taką starszą Panią w swetrze ale musiałem jeszcze postać w innej kolejce na chwilę i czy ktoś jej nie widział. Jakaś babeczka do mnie "ta taka niska w szarym swetrze?" ja mówię, że dokładnie tak, to ona. "A to przed chwilą weszła, Pan wejdzie". Oczywiście żadnej Pani nie widziałem i dopiero przyszedłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@keram244: Korzystając z okazji, jakie dokumenty są potrzebne do wyrobienia? W piątek lecę na 3 miesiące do Francji, a nie miałem się kiedy za to zabrać? Jak nie będę miał tego ubezpieczenia to nie przeżyję za gramanico?
@nocnica: no cóż, ja nie mam całego dnia żeby siedzieć na poczekalni jak te Panie, które mam wrażenie siedzą tam w ramach spędzania wolnego czasu. No a rysopis podałem taki, że ciężko było na kogoś nie trafić :D
@ezekiell0: dokumenty? musisz być ubezpieczony w nfz i tyle (dowód przy sobie i wypełnić formularz) wydają karte od ręki. Mi nie wydają bo właśnie się dowiedziałem że mój pracodawca nie poinformował mnie o tym że nie płaci juz za mnie ubezpieczenia od 1 stycznia. I od 1 stycznia nie byłem ubezpieczony ;/////

Jak nie będę miał tego ubezpieczenia to nie przeżyję za gramanico?


nie bedziesz miał zwrotu kasy za leczenie
Ja mam trochę inną historię. Kiedyś w robocie rozwaliłem sobie palec u ręki i dość intensywnie krew leciała.owinełem palce bandażami i pojechałem na szycie, oczywiście kolejka na pogotowiu że musiałbym czekać ze 4 godziny. No to podszedłem do okienka i robię awanturę że ile będę czekał, że bandaże mi powoli przesądzają i wogóle, co z tego że wszedłem 10 min wcześniej. Babeczki w okienku mówią że spokojnie zaraz zawołają chirurga i po