Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie ad #zakopfest vel #zakopracing et #buldupy vel #butthurt

Chciałbym z całego serca podziękować wszystkim, którzy - zarówno z jednej, jak i z drugiej strony - byli częścią dzieła wyniesienia na sam nagłówek Wykopu linku o treści "Wykopalisko (0)".

Niezmiernie uradowało mnie to, co nastąpiło na wykopalisku wigilijną nocą. Nie mniej zaś - bolące dupska wszelkich obrońców moralności i poziomu Wykopu. Wszyscy, którzy marudzili i jęczeli, że oto fala gimbusów dała upust swemu debilizmowi, że dzieciaki się bawią, że to nie jest śmieszne - zrobili mój dzień, i zanosi się na to, że zrobią niejeden. Mam szczerą nadzieję, że biadolące głosy nie zajęczały po raz ostatni i że nie ostatni raz wszyscy zobaczyli tyle gówna naraz przewalającego się przez tę zacnie pomieszaną zgraję.

Albowiem wszystko, co istnieje - a szczególnie w Internetach - przeznaczone jest ku końcowi w gównie. Nie inaczej będzie - a wielu powie, że już jest - właśnie z Wykopem.

Wiecznie rosnąca entropia, wiecznie rosnący w siłę chaos. Dawno nie miałem okazji grać w Simsy i nie było mi dane zrozumieć, dlaczego ludzie tak chętnie doprowadzają do śmierci postaci. Ale teraz już wiem. Bo czułem się właśnie tak - obserwując liczebność wykopaliska, a potem płacz, zgrzytanie zębów i pochwały dla banujących tych chuliganów. Wszystkim wam dziękuję!

Przy tym przedwcześnie życzę wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Wykopu i szczęśliwego Nowego Roku :)
  • 21
  • Odpowiedz
@dusiciel386: To była piękna próba demokracji na wykopie. Użytkownicy chcieli mieć puste wykopalisko? Proszę bardzo. Niestety, socjalizm zwyciężył, a wojowników o wolność słowa jak głupie by ono nie było internowano...
  • Odpowiedz
@ufos: Przecież wiesz dobrze, że podobnie jak przy okazji zdjęć ze Smoleńska oni to robili z premedytacją. Zauważ, że znów nikt nie potraktował ich (użytkowników) jak dorosłe osoby. Mało tego, rozdawano permy! I to użytkownikom, którzy są tu od dawna - @kamdz @owczareknietrzymryjski: To była próba demokracji, niestety, wykop żyje w czasach PRL, cenzura, banowanie. Żaden rozsądny portal nie pozwoliłby sobie na tak głupie zabanowanie prawie 100 użytkowników. Ponownie! Przekaz
  • Odpowiedz
@Xanthia: Tak samo kazdy moze spingowac sobie jakis serwer, ale jesli robi to tysiac osob po tysiac razy to juz ddos. Ale ty chyba nie widzisz tej roznicy.
  • Odpowiedz
Zauważ, że znów nikt nie potraktował ich (użytkowników) jak dorosłe osoby.


@Xanthia: Moim zdaniem jak najbardziej zostali potraktowani jak dorosłe osoby. Zabawa kosztem innych wiąże się z ponoszeniem odpowiedzialności w dorosłym życiu.

Ps. Poukładaj też sobie w głowie swoje rozumienie demokracji, bo przywoływanie jej w tym przypadku jest na tyle groteskowe, że aż głupio mi to tłumaczyć.
  • Odpowiedz
@Supercoolljuk2: Jakie by nie było, to właśnie jest głos ludu. Wcale nie pochwalam głupich wykopowych zabaw. Ta też mądra nie była. Ale sprawę można było załatwić inaczej. Cofnąć zakopy, dać wszystkim ostrzeżenia, oświadczenie... Z ludźmi się rozmawia a nie ich ucisza :>
  • Odpowiedz
@Supercoolljuk2: Nie rozumiesz czegoś. Jeżeli z ludźmi się nie rozmawia to wtedy ludzie stają się bardziej zdeterminowani. W końcu widzą przecież, że ich głos nie wiele znaczy na tym socjalistycznym portalu. Wtedy robią coś z czystej przekory. Nawet jeśli rzeczywiście wcale tego nie chcieli robić. Ludzie traktowani jak bydło właśnie tak się zachowują. A potem następuje reakcja łańcuchowa. I masz rację, to już nie pierwszy raz. I najgorsze, że administracja znów
  • Odpowiedz