Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie ad #zakopfest vel #zakopracing et #buldupy vel #butthurt

Chciałbym z całego serca podziękować wszystkim, którzy - zarówno z jednej, jak i z drugiej strony - byli częścią dzieła wyniesienia na sam nagłówek Wykopu linku o treści "Wykopalisko (0)".

Niezmiernie uradowało mnie to, co nastąpiło na wykopalisku wigilijną nocą. Nie mniej zaś - bolące dupska wszelkich obrońców moralności i poziomu Wykopu. Wszyscy, którzy marudzili i jęczeli, że oto fala gimbusów dała upust swemu debilizmowi, że dzieciaki się bawią, że to nie jest śmieszne - zrobili mój dzień, i zanosi się na to, że zrobią niejeden. Mam szczerą nadzieję, że biadolące głosy nie zajęczały po raz ostatni i że nie ostatni raz wszyscy zobaczyli tyle gówna naraz przewalającego się przez tę zacnie pomieszaną zgraję.

Albowiem wszystko, co istnieje - a szczególnie w Internetach - przeznaczone jest ku końcowi w gównie. Nie inaczej będzie - a wielu powie, że już jest - właśnie z Wykopem.

Wiecznie rosnąca entropia, wiecznie rosnący w siłę chaos. Dawno nie miałem okazji grać w Simsy i nie było mi dane zrozumieć, dlaczego ludzie tak chętnie doprowadzają do śmierci postaci. Ale teraz już wiem. Bo czułem się właśnie tak - obserwując liczebność wykopaliska, a potem płacz, zgrzytanie zębów i pochwały dla banujących tych chuliganów. Wszystkim wam dziękuję!

Przy tym przedwcześnie życzę wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Wykopu i szczęśliwego Nowego Roku :)
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach